wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

 
با آغاز تعطیلات تابستانی و آغاز موج سفرهای تابستانه، بوستان های تبریز میزبان انبوهی از گردشگران و مسافران است.
بوستان های تبریز میزبان مسافران تابستانی

به گزارش آدینه پرس به نقل از روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز، با گرم شدن هوا و تعطیلات تابستانی، بسیاری از مردم ، تبریز را به عنوان یکی از مهمترین مقصدهای گردشگری خود انتخاب کرده اند.

بسیاری از بوستان های تبریز از آنالار آتالار گرفته تا پارک مسافر و این ائل گلی همیشه زیبا مملو از مسافرانی است که بساط سفر را گسترده اند و لختی در هوای خنک این شهر نفس تازه می کنند.

هر چند گرمای کم سابقه ی روزهای اخیر تبریز، مسافران را هم مثل شهروندان غافلگیر کرده است ولی خنکای نسیم صبحگاهی به خوبی از میهمانان میزبانی می کند.


حالا چادرهای رنگین مسافران در پارک ائل گلی گسترده شده و مسافران این محیط مطبوع را برای تفریح و گذران اوقات انتخاب کرده اند. 


آب و هوای مساعد و ارائه امکانات رفاهی مناسب، این روزها خیل عظیمی از گردشگران و مسافران تابستانی را برای تفریح و گذران اوقات فراغت راهی پارک بزرگ ائل گلی تبریز کرده است.

ائل گلی با قرار گرفتن در یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق تبریز ، درختان سر به فلک کشیده ی کهنسال با سایه سار های خنک، تامین نخستین نیازهای گردشگری و... به عنوان نقطه عطف گردشگری برای مسافران بی شماری است که راهی تبریز شده اند.


کافی است در میان صدای گذر باد میان شاخ و برگ درختان و صدای مداوم پرنده های بومی کمی دقت کنی تا صدای گفتگوهایی با لهجه های مختلف را در جای جای این پارک بشنوی. لهجه هایی که در کنار یکدیگر ، اشل کوچکتری از سرزمین مان ایران را در ائل گلی گرد هم آورده است.


در این میان سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز و مجموعه پارک ائل گلی هم به سنت هر ساله با پیش بینی استقبال بی نظیر گردشگران و شهروندان تبریزی از پارک ائل گلی، بسترهای مناسب جهت میزبانی از میهمانان تابستانی را فراهم کرده اند.


تامین آب شرب مناسب ، سرویس های بهداشتی مرتب، آلاچیق ها و سکوهای پر تعداد برای گستراندن چادرهای مسافرتی، مکان هایی مخصوص برای شست و شوی ظروف و... از جمله امکانات اولیه ای است که برای پذیرایی از سل میهمانان و مسافرین در ائل گلی تجهیز شده اند.

مجموعه سازمان پارکها و فضای سبز تبریز در این روزها از تمامی هموطنان دعوت می کند تا به تبریز بیایند. تبریزی که فرهنگ و تمدن آن قدمتی دیرینه دارد و جای جای شهر در کنار هر اثر تاریخی می توانند پی به پیشینه این دیار ببرند. شهری با پارکهای آماده برای استقبال از شهروندان، گردشگران و مسافرین تابستانی.

Last modified on پنج شنبه, 08 تیر 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.