wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

شهردار تبریز:

شهردار تبریز بر لزوم اطلاع‌یابی از نظرات و پیشنهادهای شهروندان به ویژه در ارتباط با مشکلات محلات تاکید کرد و گفت: برنامه تلویزیونی تبریزیم، ظرفیت ارزشمندی است که باید با همراهی مردم، نیازهای شهر را انعکاس دهد.

جهت‌گیری «تبریزیم» باید تقویت وجهه مردمی و جذب نظرات شهروندان باشد

به گزارش آدینه پرس: مهندس ایرج شهین‌باهر در ویژه‌برنامه چهارمین سال پخش تلویزیونی تبریزیم، با بیان این که رویه برنامه تلویزیونی تبریزیم نیازمند تقویت وجهه مردمی است، افزود: باید بتوانیم این برنامه را به سمت تقویت وجهه مردمی و جذب نظرات و مطالبات و پیشنهادهای شهروندان سوق دهیم.

وی تصریح کرد: یک سری از پروژه‌های کلان عمرانی هست که در قالب برنامه و بودجه پیش می‌رود، اما بخشی از مشکلات نیز در محلات هست که رفع آن‌ها نیازمند اطلاع‌یابی از نظرات مردم است و از شهروندان می‌‌خواهیم این قبیل مشکلات را به صورت تصویری، به سامانه‌های ارتباطی شهرداری تبریز از جمله برنامه تبریزیم، ارسال کنند.

شهردار تبریز با اشاره به این‌که مشارکت مردمی، اساس موضوعات مدیریت شهری است، گفت: مدیری که در بالادست قرار دارد، باید از زیرمجموعه خود خبر داشته و راهکارهای موثر را برای تکریم ارباب رجوع و جلب مشارکت، ارائه دهد.

شهین‌باهر ادامه داد: موظفم که به مشکلات مردم جواب دهیم اما بعضاً مطالباتی عنوان می‌شود که در حیطه وظایف و اختیارات شهرداری نیست. با این حال، انتقاد، همواره سازنده است و وظیفه خود می‌دانیم به مشکلاتی که در حیطه وظایف شهرداری است، رسیدگی کرده و سایر مشکلات را نیز که در چارچوب تعامل با دستگاه‌های اجرایی قابل حل باشند، پیگیری کنیم.

وی تصریح کرد: سامانه‌های ارتباطی شهرداری، شماره تلفن ۱۳۷، ایمیل شخصی بنده و راه‌های ارتباطی حراست و بازرسی، در خدمت اطلاع‌یابی از نظرات شهروندان است.

شهردار تبریز با بیان این‌که شهرداری، مجموعه‌ای است که به صورت شبانه‌روزی و با تلاش بی‌وقفه در خدمت شهروندان است، اظهار داشت: این تلاش بی‌وقفه در ایام‌الله دهه فجر، بیشتر بارز است و دهه فجر، یکی از دوره‌های مهمی است که همواره در زمان‌بندی پروژه‌های عمرانی مورد توجه قرار می‌گیرد.

شهین‌باهر یادآور شد: در ایام‌الله دهه فجر شاهد افتتاح ۳۹ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۲۶۲ میلیار در سطح شهر بودیم که بخش عمده آن‌ها رفع نیازهای قدیمی و محله‌ای شهر را مورد توجه قرار داده است؛ پروژه‌های دیگری نیز پیش‌بینی شده که تا پایان سال و با نزدیک‌شدن به ایام نوروز، تقدیم شهروندان خواهد شد.

وی همچنین از حضور خانواده شهرداری تبریز، در راهپیمایی زیبا و باشکوه ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.