wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

  شهرداری تبریز رتبه اول جایزه ملی دادمان در رشته معماری و شهرسازی در سال 96 را کسب کرد

شهرداری تبریز رتبه اول جایزه ملی دادمان راکسب کرد
به گزارش آدینه پرس: دومین همایش"جایزه ملی دادمان" با رویکرد تقدیر از چهره های ماندگار و برترین های راه و شهرسازی و معرفی پروژه های شاخص و برترین آثار حوزه های مختلف در محل سالن اجلاس سران با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی، معاونین، مسئولین و متخصصین حوزه های مختلف برگزار شد.
در این همایش طرح ارسالی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز با عنوان "طرحهای شهرداری تبریز در ساماندهی بافت تاریخی با رویکرد توسعه پیاده راه ها " از میان 256 طرح رسیده به دبیرخانه، رتبه اول جایزه دادمان در رشته معماری و شهرسازی  را به خود اختصاص داد.
دکتر عزتی معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز در این مراسم لوح تقدیر و تندیس مسابقه را از معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی دریافت نمود.
 
اعضای کمیته داوران معماری و شهرسازی این دوره جایزه ملی دادمان از آقایان دکتر محمود گلابچی عضو هیات علمی دانشگاه تهران، دکتر محمد سعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی، دکتر حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، مهندس سید محمد بهشتی رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، دکتر محمدرضا حافظی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، دکتر عبدالحمید نقره کار عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر محسن فیضی عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر هادی ندیمی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی،دکتر شاپور دیو سالار مشاور مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، مهندس ایرج کلانتری مشاور وزیر راه و شهرسازی تشکیل شده بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.