wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

شهردار تبریز از الزام اجرای مصوبه شورای ترافیک است و پروژه فلكه خیام در این شورا تصویب شده است.                    
شهرداری تبریز ملزم به اجرای مصوبه شورای ترافیک

به گزارش آدینه پرس: مهندس ایرج شهین باهر در صحن شورای اسلامی یادآور شد: این پروژه هنوز تکمیل نشده است و بعد از تکمیل در خصوص نتایج حاصل از این تغییرات می توان نظرداد.

وی با اشاره به نزدیک بودن تابستان و پیک ترافیک جاده ائل گلی در تابستان اظهارکرد: در فصل تابستان  ترافیک سنگین  در جاده ائل گلی ایجاد می شود که باعث هدر  رفت زمان و اذیت شهروندان می شود.

شهردار تبریز گفت: انشالله بعد از تکمیل خروجی تغییرات در این میدان بررسی خواهد شد.

مهندس ایرج شهین‌باهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روند فعلی شورا و عدم تصویب بودجه اظهارکرد: با توجه به روند کند تصویب بودجه ما از پایان یافتن فصل کاری محدود تبریز نگران هستیم نمی توانیم روند کارهای اجرایی و عمرانی شهر را تداوم بخشیم.

وی همچنین گفت: نباید بودجه ای نوشته و یا تصویب شود که قابلیت اجرایی نداشته باشد.

شهردار تبریز یادآور شد: اگر بتوانیم میدان صاحب آباد که الگوی میدان نقش جهان اصفهان است را احیا کنیم کاری ماندگار و اساسی در تبریز انجام داده ایم.

وی خاطرنشان کرد: پیشنهاد می کنم در جلسه ای غیر مستمع بند بند پروژه های اضافه و یا  حذف شده به لایحه بودجه توسط کمیسیون عمران شورا را بررسی کنیم

Last modified on دوشنبه, 27 فروردين 1397

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.