wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

87w

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

عضو شورای اسلامی شهر تبریز از طرح راه اندازی فراکسیون کارگری برای نخستین بار در شورای شهر تبریز خبر داد.

راه اندازی فراکسیون کارگری در شورای شهر تبریز/ لزوم ایجاد تمهیدات ایمنی در پارکهای شهری

به گزارش آدینه پرس: کریم صادق زاده در همایش ایمنی، بهداشت و محیط زیست و مدیریت پیشگیری از حوادث در فضاهای سبز شهری با بیان این مطلب اظهار داشت: آذربایجان شرقی رتبه ششم حوادث کاری را در بین استان های کشور به خود اختصاص داده است.

کریم صادق زاده از رشد 44 درصدی تعداد فوت شدگان در اثر حوادث کاری در سال 95 نسبت به سال 94 خبر داده و گفت: این آمار در سال 94، 50 نفر بود در حالی که در سال 95 این رقم به 72 نفر افزایش یافته است.

وی افزود: سال 95 از لحاظ ایمنی، ناایمن ترین سال طی سال های اخیر به شمار می رود که امسال نیز برای کاهش این آمار هیچ اقدام پیشگیرانه ای انجام نشده است.

این عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه به طور میانگین هر ماه بیش از 100 مصدوم در حوادث کاری داریم، تصریح کرد: طی سال 95 تعداد مصدومین ناشی از حوادث کاری هزارو 262 نفر بود که از این بین 30 زن و 1332 مرد هستند.

صادق زاده میانگین سنی فوت شدگان را 42 سال عنوان کرده و گفت: سقوط از بلندی، اصابت جسم سخت، سوختگی و... عمده دلایل این حوادث هستند.

به گفته وی، در آمار پنج ماهه نخست سال 96، در اثر حوادث کاری 25 نفر فوت و 566 نفر حادثه دیده اند.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز خاطرنشان کرد: بی تردید همزیستی با طبیعت لازمه زیست هر انسانی است و به عبارتی هر کجا زیستی در خطر باشد ، زندگی انسان نیز با مخاطره مواجه است.

کریم صادق زاده با تاکید بر اینکه فضای سبز به عنوان یکی از مهمترین شاخص های توسعه در جوامع مطرح است، گفت: بر همین اساس توجه به موضوع ایمنی در فضاهای عمومی به ویژه پارکها، بسیار ضروری است. تمهیدات ایمنی برای پارکها از الزاماتی

وی با اشاره به اینکه ایمنی به معنی شرایط آزاد بودن از مشکلات است، اظهار داشت: ایمنی در خدمات باید به طور کامل لحاظ شود . ورود غیرمجاز موتورسواران ، توجه به کیفیت غذاهای عرضه شده در بوفه ها و...همواره باید مورد کنترل قرار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز از کمبود بازرس کار خبر داده و خاطرنشان کرد: عدم تناسب بین تعداد بازرسین کار و تعداد کارگران و کارگاهها مشکلات عدیده ای را در این بین سبب شده است. است که ذهن طراحان شهری را به خود مشغول ساخته است. 

 
Last modified on شنبه, 09 دی 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.