wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

"رج به رج" نقش مهر زد و طرحی شد که صمیمانه ترین همراهی ها را میان شهروندان تبریزی و دیگر شهر ها رقم زد.

طرحی که رج به رج نقش مهر زد /ارسال بیش از 600 کلاه بافتنی برای کودکان مبتلا به سرطان تبریز

به گزارش آدینه پرس: مدیرعامل انجمن حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تبریز (تسکین) از موفقیت چشمگیر طرح "رج به رج" خبر داد و گفت: رج به رج عنوان طرحی بود که در روزهای نخست آذر ماه با هدف بافت کلاه بافتنی برای کودکان مبتلا به سرطان آغاز به کار کرد که مورد استقبال گرم شهروندان تبریزی قرار گرفت.

جواد میلانی با بیان اینکه رج به رج با گذشت روزهای آذرماه از مرزهای تبریز هم گذر کرد و به دیگر شهرهای نوع دوست کشور و فراتر از آن خارج از کشور هم رسید، گفت: طی مدت کمتر از ۳۰ روز بیش از ۶۰۰ کلاه بافتنی دست باف و ماشینی به محل دفتر انجمن تسکین ارسال شد.

وی در ادامه افزود: کلاه های دریافتی از شهرهای مختلف تبریز، تهران، اصفهان، گیلان و مازندران و اردبیل بود که مهر و مشارکت شهروندان در اقصا نقاط این سرزمین را به همراه داشت.

میلانی همچنین گفت: همکاری پرستاران و کادر بیمارستان در این طرح و بافت کلاه برای کودکان مبتلا به سرطان و ارسال کلاه از شهروندان ایرانی مقیم کشور انگلستان نیز از زیبایی های این طرح بود که کودکان و انجمن تسکین را دلگرم کرد.

مدیرعامل انجمن تسکین با اشاره به محبوبیت این طرح در میان شهروندان خبر از اجرای سالانه "رج به رج" داد و اظهار داشت: کلاه های دریافتی به کودکان بستری در بیمارستان کودکان و دیگر کودکان مبتلا به سرطان که برای درمان سرپایی به مرکز خون مراجعه می کنند هدیه داده شد تا سرمای زمستان و بیماری را با مهر همنوعان با گرمی سپری کنند.

Last modified on شنبه, 30 دی 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.