wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

عملیات بازپیرایی و هرس فضای سبز و درختان سطح تبریز به طور هماهنگ و همزمان در سطح تبریز آغاز شد.
عملیات هرس و بازپیرایی درختان به طور همزمان در سطح تبریز آغازشد

به گزارش آدینه پرس: در عملیات هرس پیش بهاره درختان تبریز 50 اکیپ هرس از مناطق ده‌گانه تبریز و سازمان پارکها و زیباسازی در این برنامه مشارکت دارند.

بدین ترتیب 400 نفر از کارگران هرس‌کار و کارشناسان فضای سبز به طور همزمان در طرح بازپیرایی درختان تبریز فعالیت می کنند.

همچنین جهت انجام دقیق این عملیات 80 دستگاه از خودروهای سبک و سنگین جهت جمع آوری بقایای هرس و بیش از 7 دستگاه بار بر مناطق نیز برای انجام این عملیات ، فعالیت می کنند.

گفتنی است، عملیات هرس درختان در راستای باز پیرایی و فرم دهی شاخه های درختان انجام می گیرد که برای زیبایی منظر شهری وگسترش و رشد بهتر تاج درختان اهمیت فراوانی دارد .

طی عملیات هرس درختان سطح تبریز، شاخه های اضافه حذف و ساماندهی شده و همچنین اصلاحات فنی مورد نیاز برای درختان صورت می گیرد.

از اهداف اجرای هرس درختان، به برقراری توازن بین اندام‌های هوایی و زیرزمینی، زیباسازی منظر شهری و ایجاد دید کافی در تقاطع‌های اصلی و فرعی می‌توان اشاره کرد.

عملیات بازپیرایی و هرس درختان سطح تبریزبا مشارکت سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز و فضای سبز مناطق ده‌گانه هم اکنون در حال انجام است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.