wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

87w

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

عملیات بازپیرایی و هرس فضای سبز و درختان سطح تبریز به طور هماهنگ و همزمان در سطح تبریز آغاز شد.
عملیات هرس و بازپیرایی درختان به طور همزمان در سطح تبریز آغازشد

به گزارش آدینه پرس: در عملیات هرس پیش بهاره درختان تبریز 50 اکیپ هرس از مناطق ده‌گانه تبریز و سازمان پارکها و زیباسازی در این برنامه مشارکت دارند.

بدین ترتیب 400 نفر از کارگران هرس‌کار و کارشناسان فضای سبز به طور همزمان در طرح بازپیرایی درختان تبریز فعالیت می کنند.

همچنین جهت انجام دقیق این عملیات 80 دستگاه از خودروهای سبک و سنگین جهت جمع آوری بقایای هرس و بیش از 7 دستگاه بار بر مناطق نیز برای انجام این عملیات ، فعالیت می کنند.

گفتنی است، عملیات هرس درختان در راستای باز پیرایی و فرم دهی شاخه های درختان انجام می گیرد که برای زیبایی منظر شهری وگسترش و رشد بهتر تاج درختان اهمیت فراوانی دارد .

طی عملیات هرس درختان سطح تبریز، شاخه های اضافه حذف و ساماندهی شده و همچنین اصلاحات فنی مورد نیاز برای درختان صورت می گیرد.

از اهداف اجرای هرس درختان، به برقراری توازن بین اندام‌های هوایی و زیرزمینی، زیباسازی منظر شهری و ایجاد دید کافی در تقاطع‌های اصلی و فرعی می‌توان اشاره کرد.

عملیات بازپیرایی و هرس درختان سطح تبریزبا مشارکت سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز و فضای سبز مناطق ده‌گانه هم اکنون در حال انجام است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.