wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

رئیس روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی هم افزایی ایجاد شده از طریق همکاری روابط عمومی دبیرخانه و دستگاه های عضو ستاد سفر با رسانه ها را یکی از عوامل موفقیت استان در نوروز 97 جذب گردشگر دانست.

همکاری و هم افزایی روابط عمومی و رسانه در عرصه اطلاع رسانی یکی از شاخصه های رشد سفرها در نوروز 97 به آذربایجان شرقی

به گزارش آدینه پرس: "نوید مشهوری آفاق" رئیس روابط عمومی، امور فرهنگی و اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی استان، با اشاره به اینکه  نوروز 97 تبریز به دلیل تقارن با رویداد تبریز 2018 فرصتی مناسب جهت اشاعه فرهنگ و تاریخ غنی آذربایجان به گردشگران داخلی و خارجی بود، ادامه داد: خوشبختانه تمامی شهرهای استان آذربایجان شرقی و به خصوص کهن شهر تبریز در نوروز 97 با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری به استقبال گردشگران رفت و اهتمام اصحاب رسانه در اطلاع رسانی جذابیت ها و اقدامات صورت گرفته توانست استقبال چشمگیر گردشگران از سفر و بازدید از جاذبه های گردشگری استان را رقم بزند.

مشهوری آفاق در تشریح اقدامات انجام پذیرفته از سوی اداره روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در راستای تحقق اهداف ستاد اجرایی خدمات سفر استان در نوروز 97، اظهار داشت: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان به مناسبت تعطیلات نوروزی50 گزارش خبری و بالغ بر 200 مورد فوتو تیتر با مضمون معرفی جاذبه های گردشگری تبریز و استان تولید و منتشر نمود که در تعامل با رسانه های رسمی و کانال های اطلاع رسانی مردمی بازخورد و نشر بسیار مناسبی داشته است.

وی با قدردانی از همراهی همیشگی اصحاب رسانه و هنرمندان عکاس افزود: در طول سال گذشته و به ویژه ایام عید رسانه های استانی همکاری بسیار ارزنده ای در راستای معرفی جاذبه های گردشگری و ظرفیت های استان داشته اند و تعاملات ملی ارزشمندی را نیز به وجود آورده اند و عکاسان هنرمند استان با به تصویر کشیدن زیبایی ها نقش ارزنده ای در جلب نظر عمومی برای سفر به استان و تبریز ایفا نموده اند که شایسته قدردانی است.

وی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامع به گردشگران و شهروندان تبریزی در نوروز 97 یکی از مهم ترین رسالت های این اداره است که با هم افزایی و همیاری رسانه های مجازی و مکتوب و صدا و سیمای استان، در انتشار و به اشتراک گذاری اخبار تولیدی روابط عمومی میراث فرهنگی استان، محقق شد، ادامه داد: همکاری و هم افزایی رسانه ای در انتشار و اطلاع رسانی مستمر گزارشات ستاد خدمات سفر استان و همچنین معرفی جاذبه های گردشگری آذربایجان شرقی ، در طول سال و طی ایام نوروز 97،  نوروزی متفاوت را برای گردشگری استان و تبریز رقم زد.

مشهوری آفاق در ادامه با بیان اینکه سامانه خبری "تبریز 2018" نیز در کنار رسانه های مجازی استان، در انتشار اخبار مهم و مربوط به 2018، به فعالیت می پردازد، گفت: سامانه خبری "تبریز 2018" در کنار سایر رسانه های مجازی استان به انتشار اخبار مربوط به رویدادهای تبریز 2018 می پردازد، و هدف این سامانه اطلاع رسانی مناسب در این راستا است و رسالت معرفی جاذبه های گردشگری از طرف اداره کل میراث فرهنگی استان برای سامانه جامع گردشگری تعریف شده است.

رئیس روابط عمومی، امور فرهنگی و اجتماعی میراث فرهنگی استان با ذکر اینکه لازمه معرفی "تبریز 2018 " به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای جهان اسلام، سامانه ای جامع و معتبر است، ادامه داد: سامانه جامع گردشگری «تبریز ۲۰۱۸» به صورت بانک اطلاعاتی جامع از تمامی مناطق گردشگری، تاریخی، فرهنگی ، صنایع دستی و سایر اطلاعات استان طراحی شده و در تاریخ دوم آذر 96  با حضور "علی اصغر مونسان" رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رونمایی شده است.

مشهوری آفاق خاطرنشان کرد: سامانه جامع گردشگری«تبریز 2018» به آدرس www.2018tabriz.org  که با هدف معرفی جامع ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و گردشگری استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز طراحی و راه اندازی شده است، در 6 بخش «معرفی تبریز»، «گونه های گردشگری»، «رویدادها»، «حمل و نقل»، «مراکز خدمات» و «نقشه و مسیرها» به ارائه اطلاعاتی گسترده به گردشگران و مسافران سال میلادی آتی می پردازد. این سامانه گزارشات و اطلاعات خود را به پنج زبان انگلیسی، فارسی، عربی، ترکی استانبولی و ترکی آذری آماده ساخته تا زمینه بهره مندی از این اطلاعات به زبان های مختلف را فراهم سازد.

انتهای پیام/

Last modified on یکشنبه, 19 فروردين 1397

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.