wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

سال گذشته حدود 13 هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در کلاسهای آموزش‌های فنی و حرفه‌ای شرکت کردند تا پس از مهارت‌آموزی وارد بازار کار شوند.    

13 هزار مددجوی آذربایجان شرقی مهارت فنی و حرفه‌ای آموختند

به گزارش آدینه پرس: یونس فاتح، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: حدود 13 هزار مددجوی تحت حمایت این نهاد در سال گذشته در کلاسهای آموزش‌های فنی و حرفه‌ای شرکت کردند تا پس از مهارت‌آموزی وارد بازار کار شوند.    

وی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد شرکت‌کننده در دوره آموزشی فنی و حرفه‌ای مربوط به بخش دامپروری بوده است، عنوان کرد: از مجموع شرکت‌کنندگان در دوره‌های فنی و حرفه‌ای هشت هزار نفر زن و بقیه مرد بوده‌اند.                                                                                 

فاتح با اعلام اینکه سه هزار و 654 نفر از شرکت‌کنندگان در کلاس‌های فنی و حرفه‌ای ساکن مناطق محروم استان آذربایجان شرقی بوده‌اند، افزود: از مجموع شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها 454 نفر در بخش کشاورزی، 407 نفر در بخش صنعت و معدن، سه هزار نفر در صنایع‌دستی و چهار هزار و 403 نفر در خدمات بوده است.                                                                  

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از یک میلیارد تومان برای مهارت‌آموزی مددجویان هزینه شده است، افزود: 543 نفر در مراکز دولتی سازمان فنی و حرفه‌ای و هزار و 699 مددجو نیز در آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای آموزش و سایر مددجویان نیز در فضاهای اداری متعلق به کمیته امداد از این آموزش‌ها بهره‌مند شدند.                                                                  

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی بابیان اینکه دوره‌های آموزشی در زمینه‌هایکشاورزی، دامپروری، صنایع‌دستی و خدمات برگزارشده است، گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به مددجویان تحت حمایت در چهار بخش مهارت‌آموزی، پایدارسازی، کارآفرینی و حرفه‌آموزی دانش آموزان برگزار می‌شود.                                                                      

وی با یادآوری اینکه هزار و 145 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال گذشته از طریق کاریابی وارد بازار کارشده‌اند، بیان کرد: مددجویان از طریق مؤسسات کاریابی، شرکت‌های خدماتی و مشاوره‌های شغلی به کارفرمایان معرفی می‌شوند تا با کسب درآمد به استقلال اقتصادی برسند.                          

Last modified on پنج شنبه, 30 فروردين 1397

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.