wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

 مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز از نامگذاری پارکی در شهرداری منطقه 2 تبریز به نام «پارک غازان» خبر داد.

نامگذاری یکی از پارکهای جدیدالاحداث تبریز به نام «پارک غازان»

به گزارش آدینه پرس: سعید حاجی زاده با بیان این مطلب اظهار داشت: در جلسه اخیر شورای نامگذاری و تغییر نام معابر و اماکن عمومی کلانشهر تبریز پارک در حال احداث واقع در خیابان گلگشت ، به نام «پارک غازان» نامگذاری شد.

وی افزود: موضوع نامگذاری یکی از پارک های سطح تبریز به نام غازان در راستای تفاهم نامه دوجانبه بین شهرهای غازان و تبریز در نامگذاری پارکهایی به نام این دو شهر خواهر خوانده، با بررسی اعضای کمیته نامگذاری، پارک در حال احداث واقع در خیابان گلگشت تبریز در نزدیکی محل قازان داغی به نام «پارک غازان» تصویب شد.

پیش از این بر اساس تفاهم‌نامه دوستی و خواهرخواندگی تبریز و قازان، مدیریت شهری دو طرف موظف‌ بوده‌اند یکی از پارک‌های مناسب خود را به نام شهر دیگر نامگذاری کنند؛ در این راستا، شهرداری قازان سال گذشته یکی از بوستان‌های سطح شهر را به نام تبریز نامگذاری و معرفی کرده است.

«پارک تبریز» در تقاطع خیابان دکابریستوف و واستالیا در منطقه مسکووسکی قازان واقع شده است.

در مقابل یکی از باغ های قدیمی تبریز واقع در خیابان گل گشت توسط شهرداری تبریز تملک و اکنون به نام «پارک غازان» نامگذاری شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.