wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

مسعود برزگر جلالی معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز پس از این بازدید در جمع معاونین خدمات شهری مناطق ، ناظرین و مدیران ستادی حوزه معاونت خدمات شهری طی سخنانی مواردی را متذکر شد

بازدید از حوزه شهرداری   منطقه ۲ تبریز/برخورد مناسب با دستفروشان و عاملان سد معبر شهری


به گزارش آدینه پرس: مسعود برزگر جلالی گفت: تنظیف و تمیزی شهر تبریز که در جریان سفر اخیر ریاست محترم جمهوری به تبریز نیز ، مورد توجه و تقدیر ویژه ایشان بود، 
 

نتیجه تلاش شبانه روزی تمامی نیروهای حوزه معاونت خدمات شهری است که جا دارد از همه این عزیزان سپاسگزاری نمایم.
برزگر جلالی موضوع برخورد مناسب با دستفروشان و عاملان سد معبر شهری را مورد تاکید قرارداد و افزود:لازم است موارد اخلاقی و اجتماعی در برخورد با موارد سدمعبر دقیقا رعایت شود و در این خصوص کاملا برابر موازین قانونی رفتار شود.
وی ایمنی و سلامت پاکبانان حوزه معاونت خدمات شهری مورد تاکید قرارداد و تامین تجهیزات کامل ایمنی لازم برای این عزیزان را خواستار و بر رعایت کامل موارد ایمنی از سوی پاکبانان عزیز تاکید کرد.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز همچنین در این جلسه کاری هفتگی ،جمع آوری مصالح ساختمانی و نخاله ها ی موجود در معابر را متذکر شد.
برزگرجلالی، نوسازی ناوگان موتوری به ویژه تجهیز سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بر ماشین آلات به روز و مدرن را یادآور و خاطرنشان کرد: برای رویارویی بهتر با بحرانهای شهری، لازم است نسبت به نوسازی ناوگان موتوری و تامین سیستمهای مورد نیاز اقدام جدی به عمل آید.
وی ادامه داد:در بحث ارزیابی عملکرد تصور داشتن نتیجه خوب، دشمن نتیجه عالیست یعنی “خوب دشمن عالیست"
بدین منظور که:هر وقت از خودمان اظهار رضایت بکنیم و به نوعی از خود راضی باشیم، در این موقع دشمنی مان با خودمان شروع میشود و این آغاز شکست ماست و بایستی تلاشها لحظه به لحظه برای رسیدن به نقطه مطلوب ادامه یابد.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز، با تاکید بر اهمیت طراحی و نقاشی آثار تاریخی و جاهای دیدنی استان برروی کافوهای مخابراتی سطح شهر، توجه به تنوع این آثار و استفاده از مناظر زیبای طبیعی در این طرحها را نیز مورد تاکید قرارداد.
لازم به ذکر است هر هفته روز های شنبه با حضور معاونین خدمات شهری مناطق، ناظرین و مدیران ستادی معاونت خدمات شهری بازدیدی کلی از یک منطقه صورت گرفته و بعد از آن جلسه ای در همان منطقه با حضور مسعود برزگرجلالی، معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز تشکیل و ضمن بررسی عملکرد آن منطقه در اجرای طرحهای اخیر ابلاغی، موارد و مشکلات خدماتی منطقه مزبور نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تصمیمات مقتضی اتخاذ می گردد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.