wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

همزمان با بارش برف پاییزی در آذربایجان شرقی؛
نجاتگران مستقر در پایگاههای امداد جاده ای جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی همزمان با نخستین بارش برف پاییزی با انجام ۱۵ عملیات امدادی به کمک مصدومان حوادث شتافتند.
نجاتگران هلال احمر به ۱۵ فقره عملیات امدادی اعزام شدند
به گزارش آدینه پرس: بدنبال بارش برف و باران در بخش هایی از استان آذربایجان شرقی از صبح روز سه شنبه ۱۵ آبانماه و لغزنده شدن محورهای مواصلاتی، نجاتگران جمعیت هلال احمر با انجام ۱۵ فقره عملیات امدادی به کمک هموطنان آسیب دیده از حوادث شتافتتد .
برابر گزارش دریافتی از مرکز کنترل و هماهنگی عملیاتهای امدادی معاونت امدادونجات جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در این عملیاتها نجاتگران مستقر در پایگاههای امداد جاده ای بمحض اطلاع از وقوع حوادث در کمترین زمان ممکن در محل های وقوع حوادث حاضر شده و ضمن انجام امدادوکمکهای اولیه  لازم به  ۲۴ تن از مصدومان حوادث ، ۶ تن از مجروحان حوادث جاده ای را به مراکز درمانی انتقال دادند.
این گزارش می افزاید :رها سازی مصدومان گیر کرده در لای آهن پاره های خودروها و همچنین رها سازی  ۴ تن از فوتی های حوادث محور میانه _زنجان و تبریز_ارومیه و تحویل به مبادی زیربط از دیگر اقدامات نجاتگران جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بوده استاضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.