wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

87w

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

شهردار تبریز گفت: با توجه به اینکه قسمت‌هایی از مسیرB.R.T قبلاً فضای سبز بوده و سپس به مسیر عبور خودروهای تندرو تبدیل شده، از این رو در زیرساخت آنها یکسری مشکلاتی وجود دارد که با روش علمی باید رفع شود.

مشکل مسیر اتوبوس‌های تندرو، باید ریشه‌ای و علمی حل شود

به گزارش آدینه پرس: مهندس ایرج شهین باهر با بیان اینکه هرقدر هم به این مسیر رسیدگی شده و تمهیداتی انجام می‌گیرد، باز هم فشارات وارد شده باعث طبله، برآمدگی و دست‌انداز برای مسیر می‌شود، افزود: هنگام تردد شاهد مشکلات این مسیر هستم و از این رو طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، می‌خواهیم مسیر را به‌صورت علمی اصلاح کنیم.

شهردار تبریز ادامه داد: با بررسی‌های انجام گرفته و ملزومات و اصول فنی، خواهان اصلاح مسیر B.R.T هستیم زیرا مشکل اصلی زیرساخت این مسیر است که دارای مشکل است و هر چقدر هم آسفالت‌ریزی شود بازهم شاهد مشکلات مسیر  خواهیم بود.

وی ابراز کرد: برنامه مدنظر جهت اصلاح مسیر اتوبوس‌های تندرو در برنامه کاری امسال قرار دارد تا با همت همه جانبه به‌صورت ریشه‌ای و زیرساختی و با روش علمی که جواب‌ده بوده، اصلاح کنیم تا دیگر شاهد چنین مشکلاتی نباشیم و فعالیت‌های آسفالت‌ریزی در این مسیر نیز تلف نشود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.