wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

87w

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی از اجرای موفق و تاثیر گذار طرح کشوری « کانون مدرسه » در استان خبرداد.

بهره مندی بیش از 4 هزار دانش‌آموز از طرح « کانون مدرسه »

به گزارش آدینه پرس: هادی یوسف‌زاده با اعلام این خبر گفت: طرح « کانون مدرسه » با هدف آموزش غیرمستقیم مفاهیم و مطالب درسی از طریق مشارکت دانش‌آموزان در فعالیت‌های فرهنگی هنری و ادبی، همزمان با سراسر کشور در شهرهای استان و با حضور دانش‌آموزان در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است.

وی در عین حال تصریح کرد: این طرح از ابتدای آبان‌ماه سال جاری در 21 مرکز فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش آغاز و تا پایان سال تحصیلی جاری ادامه خواهد داشت.

یوسف‌زاده افزود: امسال برای نخستین‌ بار علاوه بر مراکز فرهنگی هنری ثابت کانون، دو کتابخانه سیار شهری تبریز و سیار روستایی هشترود نیز اقدام به اجرای این طرح کرده‌اند.

مدیر کل کانون آذربایجان شرقی با بیان اینکه بیش از چهار هزار دانش‌آموز از 58 مدرسه و 135 کلاس در سطح استان از برنامه‌ها و خدمات این طرح بهره‌مند می‌شوند، تاکید کرد: فعالیت‌ها و برنامه‌های متنوعی در قالب این طرح برای دانش‌آموزان اجرا می‌شود و استقبال آنان و معلمان مدارس مشمول طرح از این فعالیت‌ها و برنامه‌ها نشان از تاثیرگذاری و موفقیت طرح « کانون مدرسه » دارد.

وی 8 مرکز فرهنگی هنری ثابت و سیار کانون در تبریز و مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرهای مرند، هشترود، کلیبر، میانه، شبستر، سراب، عجب‌شیر، ورزقان، بناب، اهر، مراغه، و مهربان را از جمله مراکز مجری طرح « کانون مدرسه » در سطح استان عنوان کرد.

Last modified on شنبه, 09 دی 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.