wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

نشست انجمن خیرین مسکن ساز استان با حضور اعضای انجمن خیرین دربنیاد مسکن استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

نشست هم اندیشی انجمن خیرین مسکن ساز استان آذربایجان شرقی

به گزارش آدینه پرس: درابتدا مهندس حافظ باباپوررئیس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان با ارائه مطالبی افزود:باید با شناسایی خیرین ومشارکت حداکثری آنان برای رفع مشکل مسکن افراد کم درآمد جامعه قدم موثری برداشته وبا حمایت اعضای هیئت مدیره استان کارهای عمرانی انجمن به سمتی سوق داده شود که درشان وجایگاه بنیاد مسکن استان باشد وخیر محوری دراولویت برنامه های آتی انجمن استان قرارگیرد.
باباپور اضافه کرد:تاکنون بیش از 1005 واحد آپارتمان ارزان قیمت توسط این انجمن دراستان احداث وتحویل متقاضیان واجدالشرایط گردیده، چراکه احداث مسکن وسر پناه برای نیازمندان وبویژه برای خانواده های دارای دومعلول وبیشتر از جمله کارهای برجسته وقابل اعتنا می باشد که با مشارکت خیرین وبا فعالیت بنیاد مسکن دراستان آذربایجان شرقی رقم خورده است.
دراین جلسه مهندس قلیلو مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز استان، ضمن عرض خيرمقدم خدمت مدعوين طی سخنانی گزارشی از وضعیت پیشرفت فیزیکی طرحهای عمرانی ودردست احداث انجمن دراستان وشهرستانهای تابعه وهمچنین از وضعیت مالی وعملکرد چندین ساله این انجمن توضیحاتی را ارائه نمودوگفت: با توجه به واگذاری زمینهای در اختیار حساب 100 حضرت امام (ره) به انجمن در شهرستانهای مرند و هریس مقرر شد نسبت به مراحل اجرایی پروژه های فوق اقدام شود ودر خصوص دعوت از مدیران انجمن شهرستان ها که در این جلسه شهرستان اهر دعوت شده بود مقرر شده هر جلسه جهت بررسی و فعالسازی انجمن شهرستانها از مدیران شعب و شهرستانها دعوت بعمل آمده تا نسبت به حل مشکلات انجمن شهرستانها در هیات مدیره اقدام شود.
ایشان یادآورشد: بدلیل وجود تسهیلات در شهرهای زیر 25 هزار نفر که امکان استفاده آن برای پروژه محرومین نیز مساعد میباشد با اجرای پروژه در شهرهای زیر 25 هزار برای محرومین از تسهیلات فوق استفاده شودو جلسه ای به میزبانی انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان اهر در اهر برگزار و سایرشهرستانها با هماهنکی انجمن استان دعوت تا نسبت به بررسی مشکلات مشابه همفکری و ارائه راهکار گردد وهمچنین جهت حل مشکلات تسهیلات پروژه ها در شهرستانها جلسه توسط مدیر عامل انجمن با مدیران بانک مسکن تشکیل و راه حلی برای مشکلات موجود اتخاذ گردد.

 

Last modified on یکشنبه, 10 دی 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.