wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

توزیع تخم مرغ به ازای هر کیلوگرم به مبلغ 5300  تومان در درب مرغداریها به تعاونی های مصرف

قائم مقام رئیس سازمان و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی  از توزیع تخم مرغ به ازای هر کیلوگرم به مبلغ 53 هزار ریال در سطح استان در درب مرغداریها به تعاونی های مصرف خبر داد.

توزيع تخم مرغ تنظیم بازار در سطح استان آذربایجان شرقی

به گزارش آدینه پرس: مهندس اکبر فتحی در گفتگو با خبرنگاران ضمن اظهار این مطلب افزود: با عنایت به نوسانات قیمت تخم مرغ در بازار این سازمان با همکاری اتحادیه مرغداران تخمگذار استان آمادگی خود را جهت توزیع تخم مرغ تحویل درب مرغداری به ازای هر کیلوگرم به مبلغ 53 هزار ریال و عرضه برای مصرف کننده به ازای هر شانه به مبلغ 116 هزار ریال اعلام می نماید.

وی ادامه داد: شرکت پشتیبانی امور دام استان نیز برای توزیع تخم مرغ به قیمت هر شانه به مبلغ 116 هزار ریال در محل درب سردخانه دولتی و مبلغ 126 هزار ریال برای مصرف کننده  اعلام آمادگی  نموده است.

مهندس فتحی اضافه کرد: فروشگاههای زنجیره ای متقاضی دریافت تخم مرغ از اتحادیه می توانند درخواست یا معرفی نامه خود را به مدیریت توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان ارائه نمایند.

وی گفت: همچنین متقاضیان اخذ تخم مرغ از اداره کل پشتیبانی امور دام استان مستقیماً به آن اداره کل مراجعه و فروشگاههای تحت پوشش اتحادیه ها با معرفی کتبی به اداره کل پشتیبانی امور دام استان مراجعه نمایند.

قائم مقام رئیس سازمان و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی استان با بیان اینکه تخم مرغ تنظیم بازار در راستای حفظ ثبات و آرامش در بازار و جلو گیری از افزایش قیمت در سطح استان توزیع می شود ادامه داد: در حال حاضر همشهریان می توانند از فروشگاه های تعاونی، زنجیره ای، ومغازه های معرفی شده از سوی اتحادیه که در این طرح شرکت دارند تخم مرغ مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

Last modified on یکشنبه, 08 بهمن 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.