wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

شهردار تبریز، با تقدیم لایحه برنامه‌و‌بودجه سال ۹۷ شهرداری تبریز به شورای اسلامی شهر تبریز، جهت‌گیری‌های کلی برنامه سال آتی را نیز تشریح کرد

شهردار تبریز، لایحه برنامه‌و‌بودجه سال ۹۷ را تقدیم شورای اسلامی شهر تبریز کرد

 به گزارش آدینه پرس: مهندس ایرج شهین‌باهر، در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز، با تقدیم بودجه ۲۶۳۰میلیارد تومانی سال ۹۷ شهرداری تبریز به شورای اسلامی شهر تبریز، جهت‌گیری‌های کلی برنامه سال آتی را تشریح کرد.

شهردار تبریز با بیان این‌که بیش از ۱۰ هزار نفرساعت در تدوین برنامه و بودجه سال ۹۷ شهرداری تبریز تلاش داشته‌اند، به روند کلی برنامه و بودجه سال آینده اشاره کرد و افزود: شفاف‌سازی منابع درآمدی، توسعه متوازن‌تر مناطق کم‌برخوردار از محل دیگر مناطق شهرداری و کاهش هزینه‌های غیرضروری و غیرمرتبط با وظایف شهرداری تبریز از راهکارهایی است که در برنامه سال آینده پیش‌بینی شده تا هزینه‌ها حدالامکان افزایش نداشته باشد.

وی با اشاره به احتمال حوادث و بحران‌های طبیعی با توجه به جغرافیای شهر تبریز افزود: به همین منظور، تجهیز ایستگاه‌های آتش‌نشانی و زیرساخت‌های مدیریت بحران مورد توجه قرار گرفته است.

شهردار تبریز توسعه میادین ورزشی با احداث ۲۰ زمین فوتبال در بافت‌های حاشیه‌نشین شهر را از راهکارهایی خواند که در توسعه نشاط اجتماعی و مدیریت بحران در این بخش ها موثر خواهد بود.

شهین‌باهر با اشاره به این‌که بخشی از خط مترو در قالب تراموای پیش‌بینی شده است، گفت: احیای مسیر قونقا و آغاز عملیات اجرایی تراموای در مسیر مصوب، در برنامه سال آینده پیش‌بینی شده است.

وی اضافه کرد: بهره‌برداری کامل از خط یک قطار شهری با کمک اوراق مشارکت از دیگر جهت‌گیری‌های بودجه است.

شهردار تبریز توجه ویژه به مسیرگشایی‌ها مطابق طرح تفصیلی و اتمام پروژه‌های مرتبط با تبریز ۲۰۱۸ را از مهم‌ترین مفاد عمرانی برنامه و بودجه سال آینده خواند.

شهین‌باهر تاکید کرد: حرکت کلی شهرداری تبریز در سال ۹۶ با توجه به تغییرات مدیریت شهری با وقفه‌هایی همراه بوده و مصمم هستیم سال آینده با همکاری شورا، این وقفه را جبران کنیم.

Last modified on دوشنبه, 09 بهمن 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.