wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

پدر سرمایه گذاری شهری ایران گفت: شهرهای کشورمان فرصت های سرمایه گذاری متعددی در زمینه های مختلف دارند  وتلاش داریم با ایجاد بسترهای مناسب سرمایه گذاری شاهد توسعه و پیشرفت بیش از پیش شهرهاباشیم.

تلاش برای ایجاد بسترسرمایه گذاری در شهرهای کشور

به گزارش آدینه پرس:"مدرسه مجازی سرمایه گذاری و مشارکت"  ، داود ندیم با اعلام این مطلب افزود: در راستای برقراری ارتباط تنگاتنگ  بین سرمایه‌گذاری و مشارکت در شهر جدید پردیس، قرار است  هفته آینده  حدود ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی و همچنین مدیران شهری در تالار دو روزه در پارک علم و فناوری پردیس حضور پیدا کنند.

وی خاطر نشان کرد: شهرهای کشورمان فرصت های سرمایه گذاری متعددی در زمینه های مختلف دارند که برخی از آنها دارای مطالعات و طرحهای قابل ارائه در بازارهای بین المللی هستند از سوی دیگر در داخل و خارج کشور نیز شرکت ها و سرمایه گذارانی هستند که تمایل به سرمایه گذاری و یا همکاری در چنین پروژه هایی دارند فلذا برای برقراری ارتباط این دو طرف با یکدیگر نیاز به برگزاری تالارهای مذاکره حضوری می باشد.

ندیم ادامه داد: تالار مذاکرات سرمایه گذاری برای پروژه های شهری، روزهای ۲۶-۲۵ بهمن ۱۳۹۶ در محل پارک علم و فن آوری پردیس – تهران با حضور صدها نفر از شرکت های داخلی و خارجی و مدیران شهری برگزار می شود.
پدر سرمایه گذاری شهری ایران درادامه سخنان خود با اشاره به اینکه از این رو با هماهنگی شرکت عمران شهر جدید پردیس، پارک علم و فن آوری پردیس و شرکت های پیشگامان توسعه جهانشهر و شیب راه تدبیر و مدرسه مجازی سرمایه گذاری، نشست دو روزه ای در شهر پردیس برای مذاکرات سرمایه گذاری شهری برگزار خواهد شد.

وی گفت: در این تالار دو روزه ، تعداد شصت میز مذاکراتی برای شرکتهای داخلی و خارجی و شهرداریها پیش بینی شده است و تاکنون بیش از هفده شرکت خارجی فعال در پروژه های شهری از کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی و آمریکایی برای حضور در این تالار اعلام آمادگی نموده اند .
ندیم افزود: مقرر شده است بلافاصله بعد از اتمام این تالار ، ستادی از سوی بخش خصوصی برای پیگیری تفاهم نامه های منعقده در این تالار تشکیل شود تا روند اداری و اخذ مجوزها و تشریفات قانونی برای آنها طی شده و تبدیل به قرارداد قطعی شوند .
وی تاکید کرد:از کشورمان نیز تعدادی از استانداران ، نمایندگان مجلس و بخش خصوصی و چندین شهرداراز  مراکز استان ها  برای حضور در تالار اعلام آمادگی نموده اند .
پدر سرمایه گذاری شهری ایران در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد:فرصتهای سرمایه گذاری که از سوی شهرهای جدید و برخی شهرداریها در این تالار ارائه خواهد شد در زمینه نوسازی بافت فرسوده ،شهربازی های روباز و سرپوشیده ، ساخت هتل ، انرژی های پاک، پسماند و بازیافت ، شهر هوشمند، خودروهای هیبریدی و برقی ، ساخت و سازهای شهری و …خواهد بود.
ندیم همچنین خاطرنشان کرد: برنامه‌ها و اقدامات متعددی در پردیس برای ایجاد سیستم سرمایه‌گذاری و مشارکت در حال طرح‌ریزی است که نتایج آن متعاقبا اعلام می‌شود.

شایان ذکر است اطلاعات بیشتر و شرکت در این رویداد در وب سایت مدرسه سرمایه گذاری و مشارکت به آدرس www.nadimiran.ir ارائه شده است .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.