wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

مدیرشرکت شهرک‌های کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: این شرکت در نظر دارد متناسب با موقعیت، مساحت، مستحدثات و وضعیت موجود شهرک‌های کشاورزی گلخانه‌ای ملکان ، کلیبر و عجب شیر را به متقاضیان واگذار نماید.

واگذاری 104 هکتار از شهرک‌های کشاورزی گلخانه‌ای استان

به گزارش آدینه پرس: مهندس سیدخلیل هاشمی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه شهرک کشاورزی گلخانه ای ملکان با 61 هکتار مساحت، شهرک کشاورزی گلخانه ای کلیبر با 25 هکتار و شهرک کشاورزی گلخانه ای عجب شیر را  با 18 هکتار مساحت، آماده واگذاری به اشخاص حقیقی یا حقوقی متقاضی شهرک کشاورزی گلخانه‌ای می باشد افزود: واگذاری با ملحوظ داشتن زیرساخت ها و مستحدثات انجام و وضعیت موجود به صورت  قرارداد اجاره به شرط تملیک و برابر مقررات انجام خواهد شد و حق تفکیک و نحوه تفکیک شهرک کشاورزی گلخانه ای و قطعات آن برای شرکت شهرکهای کشاورزی محفوظ است و همچنین به هر شخص حقیقی و حقوقی بخشی از شهرک متناسب با میزان درخواست قابل واگذاری می باشد.

وی با بیان اینکه نرخ واگذاری توسط کارشناسان رسمی دادگستری تعیین شده است گفت:  ۳۰ درصد مبلغ هنگام انعقاد قرارداد و مابقی حداکثر طی ۶ قسط هر شش ماه یکبار از متقاضی دریافت می‌شود.

مهندس هاشمی با اشاره به اینکه متقاضیان بایستی علاوه بر توانایی فنی و مالی برای ایجاد زیرساخت ها، توانایی تأمین حداقل ۲۰ درصد آورده و وثایق لازم برای اخذ تسهیلات بانکی به منظور ایجاد سازه‌ها را داشته باشند ادامه داد: بازدید متقاضیان از محل  شهرک کشاورزی و قطعات مورد تقاضا الزامی بوده چراکه واگذاری با وضعیت موجود بوده و هیچگونه ادعایی پس از آن قابل پذیرش نمی باشد و متقاضیان مؤظف هستند برنامه زمانبندی اجرای عملیات تکمیل زیر ساخت ها و سازه ها را در قالب زمانبندی معین ارائه و اجرای آن را در مدت تعیین شده تعهد نمایند.

وی با بیان اینکه متقاضی تعهد می نماید که ادامه کار و تکمیل زیرساخت مربوط به قطعه یا قطعات مورد تقاضا در شهرک را برابر ضوابط ، طراحی و نقشه مورد تائید شرکت انجام دهد یادآور شد: از متقاضیان در دفترخانه اسناد رسمی ،وکالت اجرای تعهدات مندرج در مفاد قرارداد اجاره به شرط تملیک و ضمائم آن که به امضاءطرفین رسیده اخذ می گردد و صدور سند بنام سرمایه گذار منوط به اتمام و به بهره برداری رساندن طرح در زمان تعیین شده و تحقق سایر شروط مندرج در  قرارداد می باشد.

 

Last modified on سه شنبه, 11 ارديبهشت 1397

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.