wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

رئیس دانشگاه تبریز در همایش بین‎المللی مدیریت و کسب و کار گفت: سرمایه‌گذاری در آموزش عالی را هزینه فرض نکنیم.

سرمایه‌گذاری در آموزش عالی را هزینه فرض نکنیم/ با برجام یا بدون برجام به برنامه‎هایمان ادامه خواهیم داد
  به گزارش آدینه پرس: محمدرضا پورمحمدی در دومین همایش بین‎المللی مدیریت و کسب و کار در تالار وحدت دانشگاه تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: معجزه‎ی دانش، تعلیم و تربیت در بهبود فضای کسب و کار را نادیده نگیریم، دانشگاه محلی برای توسعه‎ی علمی و تربیت نیروی متخصص انسانی بوده و بخش عمده‎ای از سرمایه اجتماعی جامعه از این محل تامین می‎شود.
 
  وی در ادامه تصریح کرد: متاسفانه سرمایه بانک‎ها و سرمایه اجتماعی کشور در دولت نهم و دهم از کشور خارج شد که تامین نیروی انسانی به مراتب سخت‎تر از تامین سرمایه بانکی است.  
وی با تاکید بر اقتصاد درون‎زا و برون‌گرا گفت: برای تحقق این امر نیاز به عزم و اراده‎ی ملی بوده و مهم‎ترین عامل توسعه نیز سرمایه انسانی بوده و مسایلی همچون ناکافی بودن زیر ساخت‌ها و امنیت غذایی در تامین سرمایه انسانی باید مورد توجه قرار گیرد.
  پورمحمدی در ادامه با اشاره به لغو برجام از سوی رییس جمهور آمریکا عنوان کرد: موضع ایران در رابطه با صلح بین‎الملل مورد احترام کشورهای دنیا قرار گرفت و جز رژیم اشغال‌گر اسرائیل، کسی از آمریکا حمایت و پشتیبانی نکرد، ما با برجام ویا بدون برجام با عزم و اراده‎ی ملی به برنامه‎هایمان ادامه خواهیم داد، اگر کسانی در ظاهر با ما دوستی می‎کنند، در طول تاریخ با کشورهای جهان سوم دشمنی کرده‎ و خیرخواه آنان نبوده‎اند.  
وی افزود: دنیا ببیند که رییس جمهور آمریکا با ادعای قدرتمندی چگونه ایرن را با عبارت‏ های سخیف و نادرست، متهم کرد و در عوض رییس جمهور ما، با تدبیر و منطق در پاسخ به آنان سخنرانی کرد، زمانی کل دنیا خواست با جنگ تحمیلی و تحریم‎های هشت ساله ایران را را پا درآورد، اما ملت ایران با اراده‎ی خود آنان را ناامید کردند.
وی در پایان هدف از برگزاری دومین همایش بین‎المللی کسب و کار را نشان دادن نقش دانشگاه در بهبود فضای کسب و کار عنوان کرد و افزود: جای خوشحالی است که این همایش همزمان با هشتمین سده آموزش عالی در تبریز، هفتادمین سالگرد تاسیس دانشگاه تبریز و سال «حمایت از کالای ایرانی» برگزار می‌شود، برای تحقق این شعار، نیازمند برگزاری چنین همایش‌هایی هستیم، دانشگاه تبریز به لحاظ تاریخ تاسیس، دومین دانشگاه کشور و بزرگ‌ترین مرکز علمی شمال غرب کشور به شمار می‎آید.
Last modified on یکشنبه, 23 ارديبهشت 1397

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.