wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات اخیر دولت برای مبارزه با احتکار انواع کالا و خدمات، گفت: کالاهای احتکار شده به قیمت های پایین در اختیار آحاد مردم قرار می گیرد.

کالاهای احتکاری به قیمت پایین در اختیار مردم قرار می گیرد

به گزارش آدینه پرس: مجید خدابخش در مراسم افتتاح 131 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی ضمن تقبیح احتکارهای انجام گرفته اخیر در بازار، اظهار داشت: نباید به محتکرین و مفسدین اقتصادی رحم شود، چرا که آنها به مردم رحم نمی کنند.
وی افزود: باید توجه داشت کسی که به اندازه مصرف یک ساله استان برنج در انبارهای خود احتکار کرده است، چه جوابی به خدا و مردم دارد؛ آیا با چنین افرادی می توان با رحم و مروت رفتار کرد.
خدابخش ادامه داد: کالاهای احتکار شده با قیمت بسیار پایینی در اختیار مردم قرار خواهد گرفت و در این زمینه دولت هیچ تعارفی با کسی ندارد.
استاندار آذربایجان شرقی کمیته امداد را از شاهکارهای جمهوری اسلامی بعد از پیروزی انقلاب دانست که توانسته است طی سال های فعالیت خود بخش وسیعی از نیازمندان جامعه را تحت پوشش قرار دهد.
خدابخش یادآور شد: اما باید تلاش شود تا تعداد مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی هر سال نسبت به سال قبل کاهش یابد و رویکرد اصلی این نهاد باید خودکفایی و اشتغال مددجویان باشد.
وی ادامه داد: افتخار می کنیم خدمت گذار مردم هستیم و باید قدر این مردم را بدانیم و با سلامت نفس و اخلاص در راه خدمت به مردم قدم برداریم.

 

Last modified on دوشنبه, 05 شهریور 1397

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.