wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی از پرداخت  65 درصدی طرح های معرفی شده شهرستان هشترود در طرح اشتغال پایدار روستایی خبر داد.

پرداخت65 درصدی طرح های معرفی شده شهرستان هشترود در طرح اشتغال پایدار روستایی

به گزارش آدینه پرس: غفور اصغر رضایی در دیدار با مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی  در این دیدار با اشاره به اینکه این بانک بیش از 65 درصد تعهدات خود در حوزه طرح اشتغال پایدار روستایی شهرستان هشترود را پرداخت کرده است افزود:در این شهرستان در قالب طرح های اشتغال پایدار روستایی 10 میلیارد و 500 میلیوت ریال تسهیلات پرداخت شده است که اکثر پروژه های معرفی شده از سوی شهرستان پروژه های کشاورزی بوده و این بانک آمادگی دارد تا در صورت معرفی طرح های جدید را نیز بررسی و اقدام کند.

وی با بیان اینکه نگاه بانک توسعه تعاون به شهرستان هشترود به عنوان یک شهرستان با ظرفیت های فراوان کشاورزی ویژه و خاص است اظهار داشت: امیدواریم در روزهای آینده با پرداخت طرح های معرفی شده عملکرد بانک در این حوزه را در شهرستان به صد درصد برسانیم.

این گزارش می افزاید، فرماندار هشترود نیز در این دیدار گفت: شهرستان هشترود به لحاظ دارا بودن ظرفیت های متنوع کشاورزی یکی از قطب های تولید گندم در کشور محسوب می شود.

امین امینیان افزود: گندم به عنوان یکی از محصولات استراتژیک منطقه سهم بسزایی در اقتصادی شهرستان هشترود دارد.

وی با اشاره به آمار خرید تضمینی گندم اظهار داشت: از سهم 560 هزار تنی خرید تضمین گندم استان بیش از 160 تن سهم شهرستان هشترود است؛ به عبارتی دیگر حدود 35 درصد گندم استان در هشترود تولید می شود.

وی با اشاره به گردش مالی بالای موجود در منطقه تصریح کرد: از قبل فروش تضمینی گندم بیش از دو هزار و 500 میلیارد ریال از سوی دولت در قالب این طرح به کشاورزان منطقه تخصیص می یابد که گردش مالی بسیاری بالایی برای منطقه به شمار می رود.

امینیان میزان خرید بذر از سوی کشاورزان شهرستان را بالغ بر 6 هزار تن عنوان کرد.

فرماندار هشترود با بیان اینکه سایر محصولات کشاورزی نیز در این شهرستان کشت می شود ، اظهار داشت: امسال فقط از محل فروش سیب باغات هشترود بالغ بر یک هزار میلیارد ریال عاید کشاورزان شهرستان شده است.

وی در ادامه با اشاره به تسهیلات پرداختی در قالب طرح توسعه پایدار اشتغال روستایی گفت: بانک توسعه تعاون با توجه به رسالت توسعه ای خود انتظار می رود در اعطای این نوع تسهیلات ها بیش از این ها تعامل و همکاری داشته باشد.

این گزارش حاکی است،

این گزارش حاکی است، در ادامه طرح های معرفی شده به بانک توسعه تعاون از سوی شهرستان هشترود بررسی و مقرر شد در اسرع وقت تکلیف پرونده های تسهیلاتی دارای نقص مشخص شود.

انتهای پیام/

Last modified on چهارشنبه, 09 آبان 1397

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.