wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

مدیر عامل و معاونین جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با استاندار آذربایجان شرقی دیدار نمودند .

دیدار مدیر عامل و معاونین هلال احمر با استاندار آذربایجان شرقی

به گزارش آدینه پرس: مدیر عامل و معاونین جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با حضور در استانداری با دکتر مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به معرفی اجمالی جمعیت هلال احمر استان و اقدامات جمعیت در حوزه های  امداد ونجات ،درمان،وتوانبخشی ،آموزش ،داوطلبان جوانان و امور عمرانی  پرداخت.

وی با اشاره به تاریخچه هلال احمر وقدمت آن در  تبریز  از راه اندازی گنجینه آموزشی و پژوهشی هلال احمرهمزمان با تبریز 2018 خبر داد.

کنعانی در پایان گزارشی از روند ساخت و تکمیل پروژه بزرگترین پایگاه پشتیبانی و امدادی هلال احمر در  شمالغرب کشور واقع در سعید آبادارائه و خواستار مساعدت  استاندار محترم برای اتمام این پروژه شد .

در پایان این دیدار دکتر مجیدخدابخش استاندار آذربایجان شرقی  طی سخنان کوتاهی خواستار برنامه ریزی جامع جمعیت  هلال احمر استان  برای تبریز 2018 شد و از بازدید قریب الوقوع خود از بخش های مختلف جمعیت هلال احمر استان به ویژه پروژه عمرانی پایگاه امدادی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر استان در منطقه سعید آباد خبر داد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.