wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: انسجام و اتحاد استانی در مراسم تکریم رئیس سازمان قبلی جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی بی نظیر بود.

انسجام و اتحاد استانی در مراسم تکریم رئیس سازمان قبلی جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی بی نظیر بود

به گزارش آدینه پرس: مهندس اکبر فتحی در اولین دیدار صمیمی خود با کارکنان و خانواده بزرگ بخش کشاورزی آذربایجان شرقی که در محل نمازخانه سازمان برگزار شد، ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت حلول سال 97 و آرزوی سالی خوش توام با موفقیت و سلامتی برای همه همکاران، کشاورزان و بهره برداران و با اعلام این مطلب افزود: از زحمات ارزشمند و کم نظیر جناب آقای مهندس مهری در طول بیش از  4 سال ریاست سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی که در راستای اعتلاء و پیشرفت طرح ها و پروژه های کشاورزی استان انجام داده اند، تقدیر و تشکر می نمائیم.

وی گفت: تامین امنیت غذایی با تکیه بر توان تولید داخلی و حفظ منابع طبیعی برای خود و آیندگان رسالت اصلی وزارت جهادکشاورزی و سازمان است، حفظ منابع طبیعی با منافع و سود اندک شماری از اشخاص در تعارض است و ما معمولاً در این مقوله مورد بی مهری و کم لطفی غیرمنصفانه قرار می گیریم.

مهندس فتحی ادامه داد: بخش کشاورزی از دو قسمت فنی و پشتیبانی تشکیل شده است، وظیفه بخش های فنی ارتقاء کمی و کیفی محصولات کشاورزی و وظیفه بخش پشتیبانی حمایت و تامین منابع انسانی و مالی بخش های فنی می باشد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گفت: تشکیلات بخش کشاورزی مدیون خون شهیدان، ایثارگران، جانبازان و آزادگان است، ما حافظ خون شهداء هستیم و راه آنها را ادامه خواهیم داد.

وی افزود: ما در بخش کشاورزی موظفیم با تولید محصولات کشاورزی و ارتقاء کمی و کیفی این محصولات با مصداق شعار سال حمایت از کالای ایرانی، با مقام معظم رهبری، شهداء، جانبازان و ایثارگران این بخش تجدید میثاق کنیم.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به قرار داشتن در فصل کاشت تصریح کرد: کشت بهاره، برنامه ریزی برای خرید تضمینی محصولات، مقابله با آفات و کاشت برخی محصولات زراعی و باغبانی از مهم ترین کارهای است که باید در روزهای آتی به نحو احسن انجام شوند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.