wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از برگزاری کلاسهای آموزشی ترویج فرهنگ مصرف و طبخ آبزیان در مراکز سلامت معراج و کوثر کلانشهر تبریز خبر داد.

برگزاری کلاسهای آموزشی ترویج فرهنگ مصرف و طبخ آبزیان در مراکز سلامت معراج و کوثر کلانشهر تبریز

به گزارش آدینه پرس: مهندس محمد صمدزاده در گفتگو با خبرنگاران ضمن اظهار این مطلب افزود: در راستای ترویج فرهنگ مصرف آبزیان، مدیریت امور شیلات و آبزیان با مشارکت مدیریت سلامت و امور اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز برگزاری کلاسهای آموزشی ترویج فرهنگ مصرف و طبخ آبزیان در مراکز سلامت معراج و کوثر را شروع کرده و طبق برنامه ریزی بعمل آمده در کلیه مراکز 20 گانه شهر تبریز برای حدود 500 نفر برگزار خواهد شد.

وی گفت: شرکت در این کلاسها برای عموم با هماهنگی مراکز سلامت آزاد می باشد، بر اساس هدف گذاری انجام شده بعد از اتمام کلاسهای آموزشی در مراکز، جشنواره طبخ آبزیان در میان افراد آموزش دیده برگزار خواهد شد.

Last modified on دوشنبه, 11 دی 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.