wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی گفت: انجام بازرسی های برنامه محور که در سال های اخیر توسط سازمان اوقاف و امور خیریه در دستور کار قرار دارد باعث پویایی و همچنین تبادل تجربیات بین ادارات اوقاف و امور خیریه شده است.

نگرش درست به موقوفات باعث ترویج فرهنگ وقف در جامعه می شود
به گزارش آدینه پرس: حجت الاسلام و المسلمین علی مصائبی در آیین گشایش بازرسی های برنامه محور از عملکرد اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خاطر نشان شد: بیش از 40 سال است که کشور ایران ما به برکت انقلاب اسلامی مورد لطف و عنایت خداوند متعال قرار دارد و امیدواریم که همچنان این امر در سایه حضرت ولی عصر(عج) و رهبری امام خامنه ای(دامت برکات) ادامه داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین علی مصائبی اضافه کرد: مردم آذربایجان شرقی و همچنین اصفهانی ها همیشه در بسیاری از موارد در پیشرفت، از خودگذشتگی و پیروی از ولی فقیه جزء اولین ها بوده و هستند و این موضوع را در عرصه های مختلف از جمله حضوری پرشور در جنگ تحمیلی و دیگر مقاطع انقلاب اسلامی به اثبات رسانده اند.

وی در ادامه به اجرای بازرسی های برنامه محور توسط سازمان اوقاف و امور خیریه از عملکرد ادارات اوقاف در سراسر ایران اشاره کرد و گفت: اجرای این برنامه باعث پویایی و همچنین رقابتی دوستانه در ادارات اوقاف و امور خیریه شده است که این موضوع دستاوردهای بسیار مثبتی در راستای تبادل تجربیات و همچنین آشنایی با نحوی اجرای برنامه های مختلف در استان های گوناگون را برای مدیران و کارشناسان ارشد استان ها فراهم کرده است که بسیار کار پسندیده ای محسوب می شود زیرا که رویکرد این بازرسی ها بیشتر کیفی بوده و تاثیر زیادی در بهبود عملکرد ادارات اوقاف داشته است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی در ادامه به نقش و جایگاه وقف در جامعه اشاره کرد: خدا را شاکریم که با تدابیر اندیشیده شده و همچنین اجرای برنامه های مختلف توسط سازمان اوقاف و امور خیریه در سال های اخیر شاهد روند روبه  رشد در ایجاد وقف های جدید در کشور بوده ایم لذا یکی از مواردی که می تواند در راستای ترویج فرهنگ وقف در جامعه تاثیر بسزایی داشته باشد تغییر نگرش به وقف و موقوفات در راستای احیای موقوفات و همچنین ایجاد وقف هایی براساس نیازهای روز جامعه است که این موضوع می تواند بسیار راه گشا و موثر باشد.

Last modified on سه شنبه, 12 دی 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.