wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز با تشریح تصمیمات جلسه هماهنگی و ساماندهی تبلیغات محیط شهری تبریز در آستانه ایام فاطمیه و دهه مبارک فجر گفت: این نشست با توجه به مصوبه شورای اسلامی تبریز مبنی بر ممنوعیت نصب بنر با داربست و همچنین با عنایت به لزوم فضاسازی مناسب در مناسبت های ملی و مذهبی از سوی ادارات، نهادها، مساجد و هیئت های مذهبی برگزار شده است.                    

سازه‌های تبلیغاتی شهرداری در اختیار فضاسازی ایام فاطمیه و دهه مبارک فجر/ تبلیغات محیطی در مناسبت‌های ملی و مذهبی ضابطه‌مند می‌شود

به گزارش آدینه پرس: در این نشست که با حضور قائم مقام شهردار، معاون خدمات شهری، مدیر عامل سازمان سیما منظر، فرمانده سازمان بسیج شهرداری و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری برگزار شد،

سعید حاجی زاده افزود: در این نشست بر ضرورت تعریف جایگزین مناسب برای داربست های سابق و ضرورت فراهم ساختن شرایط برای فضاسازی شایسته در مناسبت های ملی و مذهبی از سوی هیئات مذهبی، مساجد و دیگر نهادهای مسئول تاکید و مقرر شد در این ایام، سازه های تبلیغاتی در اختیار شهرداری تبریز با هماهنگی سازمان سیما و منظر به صورت رایگان به فضاسازی مساجد، هیئات مذهبی و دیگر نهادها اختصاص یابد.

حاجی زاده در ادامه گفت: چنانچه سازه های مذکور برای تمامی اطلاعیه ها یا بنای بنرهای مناسبت های ملی و مذهبی کافی نباشد، مجموعه های مذکور میتوانند بدون استفاده از داربست و تنها از طریق اسپیس اقدام نمایند و یا می توانند بنرهای خود را بدون استفاده از داربست روی دیوارهای معابر و یا جلوی مساجد و هیئات مذهبی نصب کنند.

وی اضافه کرد: همچنین ادارات و سازمان ها نیز می توانند جهت فضاسازی در مناسبت های یاد شده تنها از اسپیس استفاده کنند و فضاسازی های خود را بدون استفاده از  داربست از نرده های دیوارهای مشرف به معابر انجام دهند.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری  با اشاره به تمهیدات گسترده این مجموعه برای تبلیغات محیطی دهه مبارک فجر و فضاسازی ایام فاطمیه، خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که مقارن با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) نیز هست، اقدامات گسترده ای در بحث فضاسازی انجام داده و تمهیدات لازم برای فضاسازی مسیرهای راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن نیز اتخاذ کرده است.

حاجی زاده یادآورشد: بر اساس تصمیم نشست هماهنگی و ساماندهی تبلیغات محیطی شهرداری تبریز، در مواردی که بدون توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر، در فضاسازی مناسبت های ملی و مذهبی احیانا از داربست استفاده شود، سازمان بسیج شهرداری تبریز می بایست با دعوت از صاحب یا نهاد متولی اطلاعیه، هماهنگی های لازم را برای انتقال بنر به سازه های ثابت انجام داده و نسبت به جمع آوری داربست ها اقدام کند.

وی یکی دیگر از مصوبات این نشست را ممنوعیت مناطق و سازمان های شهرداری از تبلیغات و فضاسازی های مستقل عنوان کرد و گفت: بر اساس ابلاغیه شهردار محترم، از این پس هرگونه تبلیغات محیطی و فضاسازی ها در مناسبت های ملی و مذهبی، به صورت واحد و متمرکز و از طریق اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز انجام خواهدشد.

وی اظهارکرد: در این جلسه همچنین مصوب شد هرگونه تبلیغات محیطی در مجموعه شهرداری تبریز به صورت متمرکز و با هماهنگی سازمان سیما و منظر صورت پذیرد.

Last modified on شنبه, 14 بهمن 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.