wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: نگارخانه ی کبود در معرفی و تبیین آثار هنرمندان موثر خواهد بود.

نگارخانه کبود در تبریز آغاز به کار کرد

به گزارش آدینه پرس: "محمد محمدپور " در آیین افتتاحیه ی گالری کبود تبریز اظهار کرد: فضای نگارخانه در شناساندن و نشان دادن هنرهای هنرمندان  موثر است و این مکان  به همت بخش خصوصی و با هدف  رشد خلاقیت و توسعه­ ی هنر اصیل به ویژه تشویق هنرمندان جوان و معرفی آثار جوانان آغاز به کار می کند.

وی با بیان اینکه این گالری با هدف  فعالیتهای فرهنگی و هنری و فراهم نمودن زمینه مناسب برای حضور هنرمندان ، برقراری تسهیلات برای برگزاری نمایشگاه­ها و کارگاه­های آموزشی هنرهای تجسمی به بهره برداری رسیده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اعلام اینکه ، انگیزه و نیت شما به عنوان بخش خصوص قابل تقدیر و ستودنی است ، تصریح کرد:انگیزه شما برای انجام چنین اقداماتی در ما هم ایجاد انگیزه کرده و احساس مسئولیت ما هم افزون تر می شود.

 وی که در آیین گشایش نگارخانه ی کبود تبریز سخن می گفت ، توجه به معرفی هنرهای مردمی  و بومی سرلوحه ی کاری این نگارخانه خواهد بود  و هنرمندان می توانند برای  عرضه و شناساندن  آثارهنری خود از این مکان هنری و فرهنگی استفاده کنند.

محمدپور با تاکید بر آورده های اقتصادی از جانب فرهنگ و هنر گفت: بحث اکسپو و فرو ش آثار هنری  هنرمندان یک اتفاق و جریان نوپاست که باید برای رونق این مقوله ، از طریق نیاز سنجی به ذائقه ی مخاطب پی ببریم. و از این طریق هنرمندان بتوانند  معیشت زندگی شان را هم تامین کنند.

مدیر کل ارشاد آذربایجان شرقی در ادامه گفت :اقدامات شما به عنوان بخش خصوص بسیار ارزشمند است و این کار شما در تبیین و معرفی آثار هنری هنرمندان بسیار تعیین کتتده و موثر خواهد بود و مجموعه ارشاد با تمام توان در خدمت شماست تا همیشه  با احساس موفق بودن پیش بروید.

براساس این گزارش، نگار خانه کبود با حضور "محمد محمد پور "مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،"علی محرمی" معاون هنری و سینمایی و "علی پیروزمنش" معاون توسعه مدیریت و انسانی اداره کل افتتاح شد.

انتهای پیام/

Last modified on شنبه, 05 اسفند 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.