wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: نزدیک به ۷۰ درصد موقفات استان دارای سند رسمی هستند.

۷۰ درصد موقفات آذربایجان شرقی دارای سند هستند

به گزارش آدینه پرس: حجت الاسلام علی مصائبی در کارگروه اوقاف و ثبت اسناد، ضمن تقدیر از زحمات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اظهار کرد: در نخستین جلسه این اداره کل با مدیرکل وقت اداره ثبت اسناد استان در سال ۸۷، بر سند دار شدن موقفات استان تأکید شد که در این جلسه پیش بینی می شد این امر تا ۲۵ سال دیگر محقق نشود.

وی افزود: اما با تلاش دوستان در اداره کل اسناد و املاک در عرض کمتر از شش سال گذشته اقدامات جهادی در استان صورت گرفته که این هجمه از اقدامات در طول زمانی کم قابل تقدیر است.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از سند دار شدن نزدیک به ۷۰ درصد موقوفات استان خبر داد و گفت: در برخی از شهرستان ها بالای ۹۰ درصد موقفات سنددار شدن که این مهم، نشان دهنده کارهای بزرگ در اداره کل اسناد و املاک استان است که همکاری خوبی با اوقاف و امور خیریه استان داشتند.

وی همچنین ادامه داد: با ادامه این روند، امیدواریم سال آینده جشن اتمام سند دار شدن موقفات در آذربایجان شرقی گرفته شود تا با این جشن، پرونده سند دار املاک موقفه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بسته شود چرا که با وجود سند دار شدن این املاک برخی مسائل حقوقی کاهش پیدا می کند.

گفتنی است، در این مراسم مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از همکاران اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تقدیر و تشکر کرد.

Last modified on شنبه, 12 اسفند 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.