wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

هشتمین جشنواره ملی و بین المللی عکس فیروزه تبریز، با برگزاری آیین اختتام نفرات برتر خود را در بخش های مختلف جشنواره شناخت.

 
عکس فیروزه تبریز برترین‌های خود را شناخت
به گزارش آدینه پرس: مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در آیین اختتامیه اظهار کرد: در جهان امروز که خشونت و جهل، افکار عمومی را درگیر کرده، فرهنگ و هنر، موثرترین راهکار برای توسعه صلح و مودت است.
حسین آذرنیا با بیان این مطلب افزود: هنر، همواره در متن رویدادهای اجتماعی و سیاسی قرار داشته و در این میان، عمده تصاویر و مستندات از دشواری‌های زندگی انسان، در سایه تلاش و جسارت عکاسان بوده‌است؛ از این رو به جرات می‌توان، هنر عکاسی، نقش سازنده در انتقال عواطف و افکار انسان‌ داشته است. 
وی اضافه کرد: جشنواره بین‌المللی عکس فیروزه، با همین نگرش شکل گرفته و با همکاری دبیرخانه متخصص و عوامل اجرایی، ارتقای فرهنگی شهروندی و معرفی ظرفیت‌های فرهنگی و تاریخی شهر تبریز را پیگیری می‌کند. 
مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، با اشاره به این‌که شهر تبریز، همواره نقش تعیین‌‌کننده در جهت‌دهی سیاسی و اجتماعی کشور داشته‌است، یادآور شد: تاریخ شهر تبریز، مهم‌تررین بستر برای اجرای ایده‌های موثر فرهنگی است و جشنواره عکی فیروزه، با این پشتوانه توانسته هشت دوره، اجرای موفق داشته باشد. 
آذرنیا با بیان این‌که فیروزه، حاصل همکاری و همدلی مجموعه‌ای از دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی است، متذکر شد: این همکاری و هماهنگی موجب شد عکاسان حاضر در این جشنواره، در بستری مناسب، وارد فضای رقابت شوند و در این خصوص، لازم است قدردانی ویژه‌ای از عزیزان نیروی انتظامی و متولیان بازار تاریخی تبریز داشته باشم. 
Last modified on دوشنبه, 24 ارديبهشت 1397

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.