wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

87w

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

4 بازیکن تیم تراکتورسازی نسبت به جدایی اجباری‌شان از تیم تراکتورسازی واکنش متفاوتی نشان دادند.

واکنش متفاوت بازیکنان مازاد تراکتورسازی به جدایی

به گزارش آدینه پرس، محمد ابراهیمی، محمد نوری، شهرام گودرزی و سینا عشوری بازیکنان مازاد تیم تراکتورسازی اعلام شده و نیم فصل از این تیم جدا خواهند شد.

این خبر با واکنش متفاوت این 4 بازیکن همراه بود.

محمد ابراهیمی با رد معاوضه‌اش با بازیکن تیم نفت آبادان، در فضای مجازی خطاب به تماشاگران تراکتورسازی اعلام کرده است: اینکه مرا بازیچه تفکرات منفی خودشان قرار می‌دهند، بی‌انصافی است و امیدوارم نیم‌فصل خوبی را شما هواداران در کنار تیم داشته باشید.

وی در پایان پیامش عنوان کرده که بهترین تصمیم را خواهد گرفت.

تندترین واکنش به سینا عشوری تعلق دارد؛ وی 2 پیام منتشر کرده که در اولی آورده است: مشکل ما هستیم، می‌رویم، اما مردم را نمی‌توانید گول بزنید. می‌روم اما نه هوادار اینجا را از قلبم بیرون می‌کنم و نه غیرتم به تراکتور را از بین می‌برم. یاشا آذربایجان، یاشا تراکتور. امیدوارم سال بعد نوبت کسانی نباشد که نماد تراکتور هستند.

اما پست دوم عشوری ساعتی بعد از مصاحبه گل‌محمدی و انتقاد وی از بازیکنانی که از فضای مجازی به عنوان اهرمی در تحقق اهداف خود استفاده می‌کنند، منتشر شد که به نوعی جواب سرمربی تیم تراکتورسازی و متن تندی بود: با سلام خدمت تک تک هواداران تراکتور کبیر، لازم دونستم چند تا مطلب را عرض کنم، امروز قصد من نه بر هم زدن آرامش تیم است و نه حاشیه‌سازی. دست تک تک شما را می‌بوسم و آرزوی بهترین‌ها را برای تراکتور کبیر دارم و همه ما می دونیم که هیچ اسمی بزرگ‌تر از اسم تراکتور نیست. ولی ای کاش معرفت ما آنقدر باشد که زیر سایه بعضی حرف‌ها پنهان نشیم. من اگر در فضای مجازی فعالیتی داشتم، به عشق هوادارانمان بود و تا به امروز از این فضا استفاده ابزاری نداشتم اما هنوز جنجال‌های شما و فلان مدیر یادمان نرفته که چگونه از این فضا استفاده ابزاری می کردین و به خاطر منافع مالی خود، با پیج خود و آشنایان خود آن مدیر را مورد سرزنش قرار دادین. ولی جناب آقایی که امروز مصدومیت من را برای خود ابزار کردین من در بازی محلات مصدوم نشدم و این مصدومیت فدای سر تک تک هوادارنمان.

 شهرام گودرزی بازیکن بی‌حاشیه و با اخلاق تیم تراکتورسازی بر خلاف 2 هم تیمی‌اش، به رای سرمربی تیم تراکتورسازی احترام گذاشته و این موضوع را امری حرفه‌ای در فوتبال می‌داند.

گودرزی در مورد جدایی اش از تیم تراکتورسازی عنوان کرد: به نظرم در فوتبال همه بازیکنان یک روزی رفتنی هستند و این باشگاه‌ها و هوادارانشان هستند که همیشه می‌مانند و پرشورها بدانند هیچ چیزی مهم‌تر از تراکتورسازی نیست.

وی درعین حال تأکید کرد: چون نمی‌خواهم تراکتورسازی به حاشیه برود به برخی مسائل ورود نمی‌کنم، به هرحال این تصمیمی است که از سوی کادر فنی گرفته شده و چاره‌ای جز پذیرش آن و ترک تیم نداریم.

محمد نوری چهارمین بازیکنی است که باید در نیم‌فصل از تیم تراکتورسازی جدا شود. وی در این مورد ترجیح داده است سکوت کند و هیچ مطلبی از وی در مورد جدایی‌اش از تراکتورسازی منتشر نشده است./فارس

Last modified on چهارشنبه, 22 آذر 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.