wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

animation

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

رئیس شورای شهر تبریز با اشاره به حضور پرشور ورزش دوستان در این مراسم اظهار داشت: اعضای شورای شهر تبریز که منتخب شما هستند، اولویت اصلی‌شان حمایت از ورزش‌های محلات و همگانی است.  

اولویت اصلی‌ شورا حمایت از ورزش‌های محلات و همگانی است

به گزارش آدینه پرس: دکتر شکور اکبرنژاد در ابتدای مراسم قرعه‌کشی مسابقات فوتسال جام تبریز 2018 در رده بزرگسالان ، درست است که تراکتورسازی، شهرداری و... را دوست داریم اما هدف این است که استعدادها را پرورش دهیم تا در تیم‌های باشگاهی و ملی بازی کرده و درآمد کسب کنند.

 وی افزود: در رابطه با توسعه ورزش همگانی از اعضای شورای شهر، شهردار و مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز تشکر می‌کنیم. تلاش ما این است که فضای شاد برای جوانان فراهم شود و امیدوارم مسئولان هم بیشتر فعالیت کرده و برای بحث اشتغال جوانان هم فکری شود تا دیگر به این اندازه جوانان دنبال کار نباشند به خصوص جوانانی که حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

رئیس شورای شهر تبریز در پایان گفت: در بودجه‌ای که برای سال 97 برنامه‌ریزی‌شده، به مسابقات محلی و ورزش همگانی که بیشتر برای عموم مردم است، توجه شده و شما هم شاهد اثرات این موضوع خواهید بود. سال 97 سال شکوفایی تیم محلات و ورزش همگانی تبریز خواهد بود بر همین اساس در شورای شهر علی‌رغم اهمیتی که برای تیم‌های ورزش قهرمانی قائل هستیم و در حد امکان امکانات می‌دهیم، روی ورزش همگانی و محلات تمرکز کرده‌ایم که ثمره‌اش را خواهیم دید

Last modified on سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.