آخرین اخبار از حادثه ریزش ساختمان در تبریز/ ۱۵ مصدوم و ۵ فوتی تاکنون

به گزارش آدینه پرس: محمدباقر هنربر در گفت‌وگویی در خصوص آخرین وضعیت حادثه ریزش ساختمان در تبریز اظهار کرد: آواربرداری این ساختمان همچنان ادامه دارد و نیروهای آتش نشانی، نظامی و انتظامی در محل حادثه حضور دارند.

 

وی ادامه داد: تاکنون ۱۵ مصدوم اعلام شده که ۱۱ نفر آنها ترخیص و چهار نفر در بیمارستان بستری هستند و ۵ نفر نیز فوت کردند.

 

وی در رابطه با تعداد افراد کشف شده در زیر آوار خاطرنشان کرد: بامداد امشب، یکم دی ماه، حوالی ساعت یک و نیم یک مرد و حوالی ساعت پنج و بیست دقیقه بامداد نیز یک زن و مرد که در زیر آوار محبوس شده بودند، کشف شد و همچنان عملیات آواربرداری را با احتیاط انجام می‌دهیم تا اگر فرد دیگری هم باشد از زیر آوار خارج کنیم.

 

هنربر در خصوص علت این حادثه گفت: قسمت پایین این ساختمان صافکاری بود که انفجار گاز در این محل انجام شد اما دلیل اصلی حادثه در دست بررسی است.

 

وی در پایان افزود: ساکنان دو ساختمان جنبی این مکان برای جلوگیری از احتمال ریزش، به دستور دادستان استان تخلیه شدند و افرادی که مکانی برای ماندن نداشتند، توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز اسکان داده شدند.

 

در ساعت ۱۷:۵۱ آخرین روز پائیز۱۴۰۰ در پی وقوع صدای مهیب انفجار در کوی بهشتی و تماس‌های مردمی در لحظات اولیه هشت دستگاه آمبولانس و خودروی فرماندهی عازم محل حادثه شد.

 

طبق گفته رحمانی، رئیس اورژانس آذربایجان شرقی این عملیات از ساعت ۱۷:۵۱ تا ساعت پنج صبح امروز ادامه یافت و در نهایت فوت پنج نفر تائید و ۱۵ مصدوم به مراکز درمانی انتقال یافت. ۱۱ مصدوم از مراکز درمانی ترخیص شدند و چهار مصدوم در بیمارستانهای امام رضا (ع) ، سینا ،شهدا و نیکوکاری بستری هستند. مرد۴۰ساله،مرد۱۸ساله،زن ۳۵ ساله،مرد ۳۲ساله و زن۸۵فوتی های این حادثه تلخ هستند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.