آلودگی ناشی از نیروگاه حرارتی سهند بناب غیرقابل پذیرش است

آدینه پرس : شهریار فتحی در جلسه ستاد مقابله با بحران و آمادگی برای استقبال از نوروز با اشاره به فرا رسیدن عید نوروز از تمام دستگاه‌ها خواست تا در آمادگی کامل نسبت به مقابله با بحران و حوادث احتمالی کوشا باشند.

وی افزود: با توجه به در پیش بودن چهارشنبه سوری و خطرات احتمالی امیدواریم با رعایت و همکاری مردم نگذاریم چهارشنبه سوری به چهارشنبه سوزی تبدیل شود و برای فرهنگ‌سازی در این خصوص می توان از ظرفیت شبکه شاد نهایت استفاده را بعمل آورد.

رئیس ستاد مقابله با بحران شهرستان بناب با بیان اینکه آلودگی ناشی از نیروگاه حرارتی سهند بناب غیرقابل پذیرش است، اذعان کرد: مسئولان نیروگاه هرچه سریع‌تر نسبت به جلوگیری از مصرف سوخت مازوت برای کاهش آلودگی قدم بردارند.

ورودی‌های شهر بناب کاملاً اسفناک است

فتحی همچنین با اعلام اینکه ورودی‌های شهر بناب کاملاً اسفناک است، خواستار لکه گیری و آسفالت معابر، خیابان ها و بویژه ورودی های شهر شد.

وی مدیران شهر را جهت خدمت رسانی به تمام نقاط شهری از جمله مناطق محروم و پایین شهر مکلف کرد تا خدمات بصورت یکسان در محلات به مردم ارائه شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب یادآور شد: برای اینکه شهرستان بناب گرفتار پیک چهارم شیوع ویروس کرونا نشود، امسال نیز مثل سال گذشته نوروزی نخواهیم داشت و مردم حتماً از انجام سفر و تجمعات اجتناب کنند تا بلکه بتوانیم با سلامتی تمام عزیزان جشن غلبه بر کرونا را در شهرستان گرفته باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.