;

اتوبوس‌های بی‌آرتی و مترو در روز ملی هوای پاک رایگان است

به گزارش آدینه پرس: عباس رنجبر اظهار کرد: مدیریت شهری تبریز در راستای توجه به محیط زیست شهری، کاهش آلودگی هوا و بهره‌مندی شهروندان از هوای پاک، اقدام به ارائه خدمات رایگان در ناوگان حمل و نقل عمومی به مناسبت ۲۹ دی روز ملی هوای پاک می‌کند.

 

وی افزود: در کنار این موضوع، برنامه‌های فرهنگی و آموزشی دیگری نیز به مناسبت روز ملی هوای پاک و برای اشاعه فرهنگ استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در دست اجرا داریم.

 

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: مدیریت شهری تبریز برای حفظ بهداشت و سلامت عمومی جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و برنامه‌های خود در این راستا را معطوف به مناسبت خاصی نخواهد کرد.

 

وی اضافه کرد: بهره‌مندی از هوای پاک حق همه شهروندان است و ما به عنوان مدیریت شهری تبریز وظیفه داریم تمامی امکانات شهرداری را برای نیل به این امر بسیج کنیم.

 

رنجبر خاطرنشان کرد: علاوه بر ارائه خدمات رایگان در ناوگان حمل و نقل عمومی در روز ملی هوای پاک، تلاش داریم موضوعاتی که در حوزه آلودگی هوای شهر تبریز به مجموعه شهرداری مرتبط است، به صورت ریشه‌ای حل کنیم.

 

وی یادآور شد: نوسازی، بهسازی، تجهیز و تعمیر اتوبوس‌های شهری، دفن اصولی پسماندهای شهری از جمله اقدامات اساسی ما در این حوزه خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.