اجرای عملیات گلکای بهاری در سطح شهر تبریز آغار شد.

با رسیدن اولین محموله از انواع گلهای بهاری به مجموعه تفرجگاهی ائل‌گولی، اجرای عملیات کاشت گلهای بهاری در سطح شهر تبریز آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس، سیامک آسیایی سرپرست سازمان سیما،منظر و فضای سبز با ذکر این خبر، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته و تحویل تدریجی گونه‌های مورد نیاز فصلی از مراکز گلخانه‌ای شهرداری تبریز و نیز سایر گلخانه‌های طرف قرارداد، اجرای عملیات کاشت گلهای بهاری در سطح شهر انجام می‌گیرد.

وی با بیان اینکه سعی میکنیم بهار امسال تبریز متفاوت تر و زیباتر از سالهای گذشته باشد،خاطر نشان کرد:طرحهای گلکاری مربوط به مناطق دهگانه با همکاری کارشناسان سیما،منظر و فضای سبز این مناطق و نیز کارشناسان اداره فنی و طراحی سازمان تهیه و ابلاغ شده است تا همزمان با آغاز سال نو شاهد اجرای طرحهای زیبای گلکاری در جای جای شهر عزیزمان تبریز باشیم.

سرپرست سازمان سیما،منظر و فضای سبز همچنین در این زمینه تصریح کرد: امسال با برنامه ریزی های صورت گرفته و کاشت بذر گونه ها از نوع F1 در مراکز گلخانه ای و تولید انبوه گونه های با کیفیت، شاهد اجرای طرحهای ویژه گلکاری در مراحل سه گانه کاشت در طول سال ۱۴۰۲ و زیبایی بیش از پیش شهر عزیزمان تبریز خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.