;

اجرای کاروان سلامت با مشارکت معاونت داوطلبان وجمعیت هلال احمر اسکو در روستای آغچه کهل

بمناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران وقیام ۲۹بهمن توسط جمعیت هلال احمر شهرستان اسکو صورت گرفت :

طرح کاروان سلامت با مشارکت معاونت داوطلبان وجمعیت هلال احمر اسکو در روستای کم برخوردار آغچه کهل شهرستان اسکو اجرا شد.

به گزارش آدینه پرس ، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، محمد احمدی سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اسکو گفت : همزمان باچهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و قیام ۲۹ بهمن ،ماه مبارک رجب و ایام ولادت حضرت علی (ع) ، کاروان سلامت داوطلبان و تیم حمایتی سحر معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان ،جمعیت هلال احمر اسکو به روستای آغچه کهل اعزام و اقدام به ارائه خدمات رایگان دارویی ، درمانی و روانشاختی نمودند .

وی ادامه داد : در این روز بیش از ۱۴۷ نفر از اهالی روستای آغچه کهل مورد ویزیت رایگان پزشک قرار گرفت و داروهای مورد نیاز اهالی با تشخیص و تجویز پزشک به صورت رایگان توسط معاونت داوطبان جمعیت هلال احمر استان در اختیار آنان قرار گرفت.

اجرای طرح نیابت در روستای آغچه کهل

در این روز همچنین حجت الاسلام واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان به همراه تعدادی از معاونین جمعیت استان از خانواده شهید دراین روستا عیادت و با برادر شهید والا مقام دیدار کردند .

گفتنی است در کنار این کاروان تیم سحر معاونت امور جوانان استان برای کودکان و نوجوانان روستا ،بازیهای متنوعی اجرا نمود و آموزش پناه گیری در موقع زلزله از دیگر فعالیتهای اجرا شده بود و در آخر برنامه به کودکان هدایایی به رسم یادبود از طرف معاونت جوانان اهدا شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.