اجرای ۴۶۰ نظارت از واحدهای فعال گردشگری آذربایجان شرقی

معاون گردشگری، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌ شرقی از اجرای ۴۶۰ نظارت از واحدهای فعال گردشگری استان طی ۱۵ روز نخست تابستان سالجاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس: علیرضا بایرام زاده ضمن اعلام این خبر گفت: با شروع تعطیلات و سفرهای تابستانی، ستاد خدمات سفر آذربایجان شرقی از روزهای نخستین فعالیت خود را به‌صورت جدی با همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط آغاز کرده و در حال ارائه خدمات جامع، امدادرسانی و همچنین نظارت بر عملکرد واحدهای فعال در حوزه گردشگری استان است.

وی ادامه داد: در راستای نظارت‌های مستمر انجام گرفته از واحدهای فعال حوزه گردشگری، از نخستین روز تابستان تاکنون ۴۶۰ نظارت از رستوران‌های بین‌راهی، سفره‌خانه‌های سنتی، دفاتر خدمات مسافرتی، مراکز اقامتی اعم از هتل، هتل‌ آپارتمان و مهمان‌پذیرها انجام گرفته است که در این میان ۱۵ اخطار کتبی و ۴۶ تذکر برای برخی از واحدهای فعال این حوزه صادر شده است.

به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌ شرقی، بایرام زاده افزود: به دنبال تشکیل جلسات مستمر شهرستانی ستاد خدمات سفر طی ۱۵ روز نخست تابستان و احصا مسائل و مشکلات مربوطه، جلسه استانی ستاد خدمات سفر تابستانی آذربایجان شرقی روز دوشنبه مورخ ۲۰ تیرماه ۱۴۰۱ با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.