اداره اطلاعات تنها اسناد را ارائه می‌کند/ تائید یا رد داوطلب در انتخابات شورا بر عهده هیات نظارت است

به گزارش آدینه پرس، مدیر‌کل اطلاعات استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به تعیین صلاحیت‌ها در رده‌های مختلف مدیریتی و انتخابات اظهار داشت: ذره‌ای در انتخابات مجلس و شورا تفاوت قائل نیستیم و اداره اطلاعات در انتخابات شورا تنها سوابق و مستندات را طبق قانون در اختیار هیات نظارت بر انتخابات می‌گذارد و تصمیم‌گیری رد و تائید داوطلب بر عهده هیات نظارت بر انتخابات شوراهاست.

وی همچنین با اشاره به اقدامات اداره‌کل اطلاعات برای جلوگیری از بروز بحران در حوزه کرونا گفت: طی یک‌سال گذشته، مجموع اقدامات صورت گرفته ضمن جلوگیری از کمبود الکل، مواد اولیه تولید محلول‌های ضدعفونی، ماسک، امکانات پزشکی و دارو در مواقع ضروری برای رفع کمبود تجهیزات درمانی نیز اقدام کردیم.

متلاشی شدن شبکه متخلفان وام قرض‌الحسنه با ۴۲۸ پرونده

این مقام مسوول در بخش دیگری از سخنان خود از متلاشی شدن شبکه متخلفان صدور وام قرض‌الحسنه در استان آذربایجان‌شرقی خبر داد و یادآور شد: در این زمینه ۴۲۸ پرونده  به ارزش ۱۰ میلیارد تومان تشکیل و به مراجع قضایی تحویل شدند.

جلوگیری از تضییع روزانه ۲۵۰ میلیون تومان برق مصرفی از بیت‌المال

مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌شرقی از کشف ۹ هزار دستگاه ماینر در استان آذربایجان‌شرقی در یک‌سال گذشته با تشکیل جلسات متعدد پایش و اقدام با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط خصوصا استانداری و با همکاری ناجا خبر داد و بیان داشت: با کشف این تعداد دستگاه ماینر، روزانه ۲۵۰ میلیون تومان از تضییع برق مصرفی جلوگیری شده است.

انتقاد از برخی میزهای خدمت در ادارات و سازمان‌ها 

وی گفت: کمیته سلامت اداری طبق قانون باید در سازمان‌ها تشکیل شود.

مدیرکل اطلاعات استان از برخی میزهای خدمت در ادارات و سازمان‌ها انتقاد کرد و افزود: برخی میز خدمت‌ها کارکرد اصلی خود را از دست داده‌اند و باید میز خدمت واقعی در ادارات تشکیل شود.

این مقام مسوول خاطرنشان کرد: باید در ادارات و سازمان‌ها به معنای واقعی به مسئله تکریم  ارباب رجوع توجه شود و سازمان‌ها باید به خواست مردم توجه کنند.

وی، نیاز امروز ادارات و سازمان‌ها را مدیران جهادی اعلام کرد و متذکر شد: مدیر باید مشکل جامعه را مشکل خود بداند.

مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌شرقی مشارکت حداکثری در انتخابات را خواست نظام و عدم مشارکت را خواست دشمن دانست.

وی تصریح کرد: اداره‌کل اطلاعات استان تاکنون ۱۳ شهید تقدیم انقلاب و نظام کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.