اساتید نقش اصلی را در جهاد تبیین ایفا می‌کنند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در مسئله جهاد تبیین، اساتید نقش اصلی را ایفا می‌کنند و هر جا قدمی در این خصوص برداشته شود بدون شک ما در کنارتان هستیم و تمام قد از شما حمایت می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس: بهمن نقی‌پور، در جمع اساتید دانشکده مدیریت، افزود: کمبود اعضای هیئت علمی از حد استاندارد یکی از مسائلی است که از سال‌ها پیش با آن روبرو هستیم و این مسئله مربوط به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور است و ما همچنان در حال رایزنی با مسئولان در جهت رفع این مشکل هستیم.

 

وی گفت: در مسیر پیشرفت و بهبود خدمات دانشگاه علوم پزشکی اتتظار می‌رود همه اساتید با ارائه طرح‌های نوین در جهت همراه کردن و تشویق دیگر مسئولان کشوری با وزارت بهداشت پای کار باشند. ایجاد انگیزه و امیدآفرینی در بین اعضا هیئت علمی از وظایف دانشگاه و دانشکده هاست و باید ارتباط تنگاتنگ دانشگاه و دانشکده و صنعت مدیریت تقویت شود و در این مسیر ما همیشه در کنار عزیزان خواهیم بود و حمایت کامل دانشگاه علوم پزشکی از همه طرح‌های مسئله محور را اعلام می‌کنیم.

 

نقی پور، ضمن تقدیر از رئیس دانشکده مدیریت و اساتید دانشکده اظهار کرد: برای تغییر فرآیند و اصلاح ساختارها باید همه اساتید با طرحها و پروژه‌های خود همگام با مسئولین دانشگاه پای کار باشند.

 

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.