;

استاندار آذربایجان‌شرقی: مسیر خدمت را با عزم راسخ ادامه می‌دهم

به گزارش آدینه پرس:عابدین خرم روز شنبه در گفت‌وگویی با تبریک ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، اظهار داشت: امروز در مراسم تکریم و معارفه، فردی که بنده ایشان را نمی‌شناسم، اقدام به بی‌احترامی کرد که این اتفاق موجب تکدر خاطر اعضای جلسه شد و نظم جلسه را به هم ریخت.

 

وی با بیان اینکه ما جان خود را در راه انقلاب معامله کرده‌ایم، افزود: چنین برخوردهایی را بارها از طرف ضدانقلاب تجربه کرده‌ایم و امروز هم بنده از حق خود گذشتم و ایشان را بخشیدم.

 

خرم گفت: البته موضوع به صورت قانونی از سوی مسئولان مربوطه پیگیری خواهد شد تا هدف این فرد از اقدام خود مشخص شود.

 

وی همچنین از ابراز لطف و اعلام حمایت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولان، علما و نمایندگان مجلس قدردانی کرد و گفت: این اتفاق هیچ خللی در ادامه فعالیت بنده ایجاد نخواهد کرد و با عزم راسخ مسیر خدمت را ادامه خواهم داد.

 

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امیدوارم در مقابل مردم، شهدا و همه کسانی که به گردن ما حق دارند، شرمنده نباشم، افزود: وظیفه خدمت‌گزاری و نوکری مردم و پیگیری امور استان را جدی‌تر ادامه خواهم داد و به تکالیف خود در دولت مردمی و عدالت‌محور با قدرت عمل خواهم کرد.

 

صبح امروز حمله یکی از حاضران در آیین تودیع و معارفه استاندار آذربایجان شرقی به زین العابدین خرم، استاندار جدید این استان، مراسم را به تشنج کشاند.

 

فرد حمله کننده به استاندار جدید آذربایجان شرقی، که گفته می شود یکی از کارکنان سپاه عاشوراست، بنا بر دلایل شخصی این اقدام را انجام داده است.

 

عابدین خرم، هفته گذشته از سوی دولت منتخب به عنوان پانزدهمین استاندار آذربایجان شرقی منصوب شد.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.