;

اعتبار طرح رتبه بندی معلمان اختصاص یافته است

به گزارش آدینه پرس: حامد صبوری در مراسم تجلیل از برترین‌های کنکور در ملکان افزود: آیین نامه طرح رتبه بندی معلمان در وزارت آموزش و پرورش با کمک سازمان امور اداری و استخدامی در حال تهیه و تدوین است.

 

وی خاطرنشان کرد:این طرح از ۶ ماهه دوم امسال قابل اجراست و مابه التفاوت آن از مهرماه قابل پرداخت است.

 

صبوری گفت: معلمان در این طرح به ۵ دسته آموزشیار معلم، مربی معلم، استادیار معلم، دانشیار معلم واستاد معلم طبقه بندی شده اند.

 

پردیس دانشگاه فرهنگیان در ملکان ایجاد می شود

 

نماینده ملکان در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم از راه اندازی شعبه دانشگاه فرهنگیان در این شهرستان خبرداد و افزود: این دانشگاه از بهمن امسال دانشجو پذیرش خواهد کرد.

 

سیدعلی موسوی با انتقاد از نبود مدرسه تیزهوشان در ملکان گفت: امسال ۸۵۰ نفر در این شهرستان در کنکور قبول شدند که ۴۱ نفرآن‌ها رتبه زیر ۳ هزار کسب کرده اند.

 

وی افزود: نبود مدرسه استعدادهای درخشان در این شهرستان موجب شده است تا دانش آموزان نخبه و تیزهوش مجبور به تحصیل در شهرهای دیگر شوند که این موضوع مشکلات متعددی را هم برای اولیاء و هم برای دانش آموزان ایجاد کرده است.

 

عاشور اکرمی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه ۲ نفراز قبولین کنکور دارای رتبه زیر ۱۰ کشور در رشته تجربی از آذربایجان شرقی بودند، افزود: در کنکور امسال ۳۵ نفر از استان رتبه زیر ۱۰۰ و ۷۶۷ نفر رتبه زیر ۳ هزار را کسب کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.