اعمال محدودیت‌ها از ساعت ۱۸ امروز/ لغو همه مجوزهای تردد

به گزارش آدینه پرس: سردار سید کمال هادیانفر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، محدویت های تردد به صورت مستمر در حال حاضر اجرا می شود و هم اکنون اعمال قانون در ۱۶۹ شهر قرمز و ۱۶۶ شهر نارنجی در حال انجام است.

به گفته وی از ساعت ۱۸ امروز در ۱۴ مبادی ورودی و خروجی تهران و البرز، اعمال محدودیت ها اجرا می شود.

وی افزود: همچنین بر اساس مصوبه اخیر ستاد مقابله با کرونا که روز گذشته به پلیس راهور ابلاغ شد و با توجه به تعطیلات اعلام شده از سوی این ستاد، تعطیلات استان های تهران و البرز از فردا آغاز و تا پایان روز یکشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

هادیانفر افزود: به همکاران راهور تاکید تا هموطنان را برای انصراف از سفر توصیه کنند اما در صورتی که فردی اصرار به ادامه سفر داشته باشد اعمال قانون صورت گرفته و خودرو یک میلیون تومان جریمه نقدی می شود.

سردار هادیانفر تصریح کرد: ناوگان بار مسافری از این محدودیت ها مستثنی است و می توانند تردد داشته باشند.

لغو تمام مجوزهای تردد صادرشده توسط فرمانداری ها

سردار هادیانفر یادآور شد: برابر با اعلام وزارت کشور، تمام مجوزهایی که از سوی فرمانداری ها صادر شده اند لغو و تردد ممنوع است.

وی افزود: هموطنان به استان های گیلان، مازندران، قزوین، غرب استان البرز، جنوب استان تهران و شرق دو استان البرز و تهران به هیچ عنوان سفر نکنند چرا که در مبادی خروجی این استات ها اعمال قانون ثورت می گیرد.

هادیانفر افزود: از آن جایی که در اجرای محدودیت و ممنوعیت ها تهران، کرج، شهریار، ورامین و دماوند یکپارچه دیده شده است تردد بین شهری در ایتان البرز و تهران بلامانع است اما ورود و خروج به این دک استان ممنوع است.

ویاضافه کرد: ضمن اینکه تاکید شده تا روسای پلیس راهور در استان های شمالی و شرقی استان البرز و تهران از خروج خودروهای بومی و ورود خودروهای غیربومی به این استان ها جلوگیری کنند و همچنین از ورود و خروج خودروی شهرهای قرمز به سایر شهر یا استان ها جلوگیری کنند در غیر اینصورت رانندگان یک میلیون تومان جریمه نقدی می شوند.

به گفته وی ضمن حضور همکاران پلیس راهور در مبادی خروجی استان های تهران و البرز و شهرهای قرمز، دوربین ها نیز تخلفات را ثبت می کند.

انتهای پیام/

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.