اغاز احداث مجتمع خیریه/ گردشگری رفاهی و ورزشی سعید اباد

در گرامیداشت ولادت باسعادت امام هشتم شیعیان طی مراسمی مراسم کلنگ زنی مجتمع خیریه /گردشگری/رفاهی و ورزشی دهستان سعید اباد اغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس: در مراسمی که در مسجد جامع سعید اباد بر پا شده بود جمعی از مدیران شهرستانهای تبریز و بستان اباد حضور داشتند که دکتر نوری نماینده شهرستان و دکتر پاشایی فرماندار برمشارکت نیکوکاران در طرح های گردشگری /رفاهی/اموزشی/و فرهنگی تاکید کردند. این مراسم که با جشن و اجرای برنامه های هنری و فرهنگی به مجری گری سعید علیزاده فعال رسانه ای توام بود کلنگ احداث مجتمع نیکو کاری/گردشگری/رفاهی/ اموزشی/و ورزشی در زمینی به مساحت ۳۰۶ متر و ۱۵۰۰ متر به طور جداگانه

از سوی مسولان محلی به زمین زده شد.

زمین و محدثات این مجتمع به همت بلند کار افرین و نیکوکار سعید ابادی اقای جواد رنجبر اهدا و صورت می گیرد و ۴ واحد واحد رفاهی برای اقامت مسافران از ان جمله است.بخش های دیگر این مجتمع شامل خیریه/کتابخانه/سالن ورزشی /نماز خانه/و سرویس های بهداشتی خواهد بود که کلیه هزینه های ان نیز از سوی مهندس جواد رنجبر کار افرین وخادم حرم الرضا ع تقبل شده است.

 

دهستان تاریخی سعید اباد در ۲۰ کیلومتری شرق مرکز استان واقع شده و دارای اثار تاریخی در مسیر جاده ابریشم قرار گرفته و تبدیل این دهستان به شهر از خواسته های اهالی متدین و زحمت کش ان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.