افتتاح واحد تولید موتور و تجهیزات آسانسور در تبریز

به گزارش آدینه پرس، معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه افتتاح این واحد تولیدی دانش بنیان گفت: دانش فنی تولید موتور و تجهیزات آسانسور در اختیار این شرکت است و در فاز نخست آن تعداد شش هزار موتور گیربکس آسانسور در سال تولید می‌شود.

 

محمد کلامی افزود : برای پروژه خط تولید ” موتور گیربکس آسانسور ” در محل شهرک صنعتی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تبریز، یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت : این کارخانه به وسعت پنج هزار مترمربع تنها تولیدکننده موتور و تجهیزات آسانسور در شمالغرب کشور به‌شمار می‌رود که برای ۵۵ نفر بطور مستقیم اشتغالزایی کرده است.

 

کلامی افزود : این واحد تولیدی با صادرات به کشور عراق به‌عنوان دومین تولید کننده ” موتور و تجهیزات آسانسور در ایران” شناخته می‌شود.

 

وی همچنین در بازدید از ۲ واحد دیگر در شهرک صنعتی شهید سلیمانی اظهار داشت: برای احداث یک واحد تولید کننده تجهیزات اعلام حریق در زمینی به وسعت سه هزار و ۲۰۰ مترمربع ۶۰۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شده و این واحد با تولید سالانه ۴۰۰هزار قطعه برای ۳۲ نفر فرصت شغلی بطور مستقیم فراهم کرده است.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی همچنین در بازدید از واحد تولیدیگ کننده بردهای الکترونیکی لوازم خانگی گفت :این واحد تولیدی با میزان سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال و تولید سالانه ۱۰۰ هزار برد الکترونیکی، برای ۳۰ نفر بطور مستقیم اشتغالزایی کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.