;

اقامت در پارک‌های مسافر تبریز ممنوع است

به گزارش آدینه پرس: احمد حمزه زاده روز پنجشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان با بیان اینکه حفظ ایمنی و سلامت گردشگران و رونق فعالیت بخش‌های گردشگری دو رکن اصلی سفرهای نوروزی ۱۴۰۱ آذربایجان شرقی است، ادامه داد: فعالیت تمامی واحدهای عرضه کننده خدمات گردشگری در بستر سامانه هوشمند ایران من انجام می شود.

 

وی همچنین بر ساماندهی مبادی ورودی و پاکسازی نوروزی شهر و عرضه‌کنندگان خدمات، فعالیت شبانه روزی مساجد منتخب در شهرستان، فراهم سازی مراکز عرضه صنایع دستی در شهرستان‌ها تاکید کرد.

 

وی به عدم افزایش قیمت‌ها در واحدهای عرضه‌کننده خدمات طی نوروز ۱۴۰۱ اشاره کرد و گفت: طی دو ماه اخیر نظارت‌های مستمر از واحدهای عرضه‌کننده خدمات انجام گرفته است و طبق ابلاغ مستقیم وزارت‌خانه متبوع، هیچگونه افزایش قیمتی در نرخ واحدهای عرضه‌کننده خدمات اعمال نخواهد شد و طی ایام بر این موضوع نظارت جدی انجام خواهد شد.

 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌ شرقی، تامین آرد، نان و اقلام مصرفی مورد نیاز در شهرستان‌های گردشگرپذیر استان را از دیگر اقدامات لازمی دانست که با همکاری فرمانداری‌ها و اعضای ستاد می‌بایست تمهیدات لازم انجام شود.

 

حمزه زاده اظهار داشت: با توجه به اینکه از اوایل ایام نوروز ۱۴۰۱ در پایانه‌های مرزی آذربایجان شرقی، شاهد حضور خیل کثیری از هموطنان خواهیم بود ، لازم است با تاکید فرمانداران، نیروهای خدمات رسان در دو پایانه جلفا و نوردوز افزایش یابد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.