;

امام جمعه تبریز بر دشمن شناسی و صیانت از خون شهدا تاکید کرد

به گزارش آدینه پرس: حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم روز شنبه در مراسم اختتامیه بزرگداشت سرداران و ۷۰۰ شهید مرند اظهار داشت: اگر با سیره شهدا و روش و منش آنها آشنا شویم تحمل ما در مقابل مشکلات بیشتر می شود.

 

وی تاکید کرد: باید صبر کرده و نسبت به آینده خوش بین باشیم و قدر خانواده های شهدا را بدانیم چرا که فرستادن فرزندان به میدان رزم کار بزرگی است.

 

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: برای مواظبت از خون شهدا، باید مواظب نفوذ دشمن و خط و مرام امام (ره) باشیم و نسبت به دستورات ولی فقیه بی تفاوت نشویم.

 

وی با اشاره به لزوم برداشتن موانع برای پیشرفت انقلاب گفت: ما باید در برابر دشمن، اتحاد و همدلی و صمیمیت و انسجام داشته باشیم و با وحدت و اتحاد و تبعیت از فرامین رهبری در برابر دشمن بایستیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با اشاره به نقش مداحان در تبیین پیام انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: پیام انقلاب اسلامی باید از شیوه های مختلف از جمله شعر به گوش مردم برسد و حتی گفتن یک بیت شعر در این زمینه می تواند بسیار موثرتر باشد.

 

کنگره بزرگداشت سرداران و ۷۰۰ شهید شهرستان مرند، از روز ۱۲ بهمن آغاز شد و مراسم اختتامیه آن، امروز با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، فرمانده سپاه عاشورا و مسوولین شهرستان مرند و سایر اقشار مردم در حسینیه امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.