امام جمعه تبریز بر لزوم استمرار حرکت‌های انقلابی تاکید کرد

به گزارش آدینه پرس: حجت الاسلام و المسلمین محمد علی آل هاشم روز چهارشنبه در همایش ائمه جمعه آذربایجان شرقی اظهار کرد: استمرار انقلاب یعنی اینکه ما هدف‌های انقلاب و همه نیازهای امروز و فردا را که ما را به آن هدف‌ها می‌رساند در نظر بگیریم و این نیازها را بر طرف کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه هدف‌های انقلاب پیشرفت کشور، عدالت اجتماعی، اقتدار و تشکیل جامعه اسلامی و رسیدن به تمدّن نوین اسلامی است، گفت: برای استمرار انقلاب باید دید برای رسیدن به این هدف‌ها چه کارهایی لازم است و آن کارها را انجام بدهیم.

 

امام جمعه تبریز اظهار کرد: ما نهضت‌ها و انقلاب‌هایی را در دنیا سراغ داریم که در ابتدا خوب شروع شدند و گام‌های مهمی هم برداشتند اما به پیروزی دست پیدا نکردند.

 

وی افزود: اصحاب نهضت و انقلاب‌ها اعم از سردمداران، پیروان و آحاد مردمی از ادامه مسیر به دلایلی مانند خستگی، نااُمیدی، ترس و سرگرمی به بازیچه‌های مادّی و اختلافات داخلی منصرف شدند و نهضتشان به پیروزی نرسید؛ به همین دلیل باید توجه داشت که ادامه و استمرار، رمز پیروزی هر حرکتی است.

 

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم ادامه داد: برنامه برگزاری میز خدمت پیش از خطبه‌های نماز جمعه در کشور از نماز جمعه تبریز کلید خورد و در چند ماه اخیر با پیگیر استاندار و فرمانداران حضور مسئولان استانی طبق برنامه و زمانبندی پر رنگ شده است و مردم موضوعات و مشکلات خود بی واسطه از مدیران کل پیگیری می‌کنند.

 

امام جمعه تبریز با بیان اینکه کارهای برجسته‌ای در استانداری آذربایجان شرقی انجام شده است، گفت: ارتباط و رایزنی‌های با سفرا و سرکنسول‌های کشورهای همسایه و حضور و پیگیری مسائل اقتصادی در کشورهای همسایه، سرکشی به کارخانه ها و مراکز اقتصادی استان و حضور میدانی در موضوعات مختلف و محله‌های مختلف از جمله این موارد است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.