امضاء تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان بسیج رسانه و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌شرقی

مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی و مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، تفاهم نامه مشترک همکاری به منطور هم افزایی بیشتر امضا کردند.

به گزارش آدینه پرس: علی مشایخی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در این مراسم گفت: اهالی رسانه با انعکاس فعالیت‌های این سازمان می‌توانند در آگاهی بخشی عموم مردم برای کسب مهارت تاثیرگذار باشند.

 

وی، تبیین مساله مشاغل آینده و آینده مشاغل را مهم دانست و گفت: دانش به روز و بهره گیری از تکنولوژِی روز می‌تواند این سازمان را در آموزش‌های کاربردی و مهارتی به عموم مردم و آموزش‌های دانش بنیان در رسیدن به پیشرفت عدالت محور کمک قابل توجهی کند که اطلاع رسانی اهالی رسانه قطعا کارساز است.

 

مشایخی به استفاده اهالی رسانه نیز از آموزش‌های این سازمان در توانمندی آنها با رشته‌های مرتبط و استفاده از دیگر رشته‌ها در صورت علاقه مندی تاکید و اعلام آمادگی کرد.

 

وی از اهالی رسانه خواست با فرهنگ سازی در خصوص اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه و اشتغال آفرینی به عموم مردم و راه اندازی پویش هایی در این خصوص موجب جلب توجه خیرین و ایجاد مجمعی در این راستا برای توسعه مناطق کم برخوردار و توانمندی افراد این مناطق باشند.

 

مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی نیز با مهم خواندن تولید و اشتغال، از محور ویژه‌ای در این خصوص در برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر خبر داد.

 

جواد بیرامزاده هدف از امضای تفاهم نامه با این سازمان را ارتقای توانمندی اهالی رسانه در رشته‌های مرتبط چون خبر، عکس و مولتی مدیا برشمرد و گفت: همچنین خبرنگاران می‌توانند طبق این تفاهم از رشته های دیگر فنی حرفه ای بهره مند شده و گواهی آن را برای راه اندازی کسب و کار دریافت کنند.

 

وی افزود: بسیج رسانه آماده است با برگزاری تورهای رسانه‌ای در خصوص معرفی مراکز فنی و حرفه‌ای و فعالیت‌های این مراکز گام‌های موثری در انعکاس فعالیت‌ها و همچنین مطرح کردن مطالبات آنها از مسئولان بردارد.

 

این تفاهم نامه با هدف اجرای همکاری های دو جانبه در خصوص آموزش و توانمندسازی در موضوعات مرتبط با رسانه و استفاده از توانایی‌های علمی و توسعه همکاری‌ها در اجرای برنامه‌های مهارتی، آموزش شغلی، اشتغال آفرینی، برگزاری برنامه ها، جشنواره ها و نمایشگاه ها در جهت استمرار ارتباط بین دو سازمان به منظور برطرف کردن نیازهای متقابل و هم افزایی بیشتر به امضا طرفین رسید.

 

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.