ایستگاه‌های دوچرخه در ارتفاعات عینالی ایجاد می‌شود

به گزارش آدینه پرس: شمس الله فیروزیان در خصوص امکانات ورزشی تفرجگاه عینالی، اظهار کرد: ما علاوه بر کمپ عظیم قیچی ساز، در سال ۹۷ زمین چمن مصنوعی فوتبال را در پارک ربع رشیدی افتتاح کردیم و باشگاه سوارکاری ما نیز توسط بخش خصوصی فعال است و علاقه مندان می‌توانند با حداقل هزینه، آموزش اسب سواری ببینند.

وی در خصوص دلیل ممنوعیت ورود دوچرخه سواران به مسیر سنگفرش عون بن علی، اظهار کرد: چون این مسیر مختص پیاده و حمل مسافر توسط خودروهای آن است، ورود دوچرخه سواران به آن ممنوع است. ما برای دوچرخه سواران، مسیر آسفالت پارک پیوند تا ایستگاه دوم تله کابین را به عنوان مسیر جایگزین در نظر گرفته‌ایم.

وی افزود: یک مسیر کوهستانی نیز از پارک ربع رشیدی به سمت امام زادگان داریم که طول آن ۳.۵ کیلومتر بوده و فعلا به صورت خاکی قابل استفاده است. در فاصله نرسیده به زیرگذر ارم نیز محلی برای تمرین و برگزاری مسابقات دانهیل در نظر گرفته‌ایم.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، فیروزیان در ارتباط با پیشرفت پروژه آمفی تئاتر روباز عون بن علی، اظهار کرد: این آمفی تئاتر در سه ماهه نخست سال آینده به بهره برداری می‌رسد. با توجه به این‌که قبل از احداث، جغرافیای محل، مورد مطالعه پیمانکار قرار گرفته است، مشکلی بابت سیلاب و آبگرفتگی این آمفی تئاتر روباز وجود ندارد.

انتهای پیام

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.